Na rynku finansowym działa wiele firm, które specjalizują się w udzielaniu błyskawicznych pożyczek przy minimalnych formalnościach oraz warunkach, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań wnioskodawców.

Oferty firm świadczących usługi typu szybka pożyczka, dostępne są najczęściej za pośrednictwem stron internetowych, a udzielenie danej kwoty pożyczki, wiąże się z przejściem wyjątkowo szybkiej i nieskomplikowanej procedury.Ile mnie to będzie kosztowało?

Zanim potencjalny klient wyśle wniosek kredytowy, może skorzystać ze specjalnego kalkulatora, dostępnego na stronie firmy, dzięki któremu może wskazać interesującą go kwotę pieniędzy wraz z okresem w jakim planuje ją spłacić, który odpowiada określonej ilości rat – w ten sposób system przelicza kwotę pojedynczej raty oraz całkowity koszt podjęcia pożyczki.

Jeżeli odpowiadają nam wskazane warunki, wówczas możemy wypełnić krótki formularz, zawierający dane osobowe i dane kontaktowe, a następnie możemy wnioskować udzielenie nam pożyczki o określonej wartości.

Jeżeli nasz wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, po zaakceptowaniu przez nas warunków umowy, otrzymamy interesującą nas kwotę pieniężna na wskazany wcześniej rachunek bankowy. Niewątpliwą zaletą takich ofert jak szybka pożyczka jest nie tylko prostota, z jaką możemy podjąć umowę pożyczkową, ale i fakt, że cały proces zawarcia umowy odbywa się bez zbędnych formalności – najczęściej jedynym wymaganym dokumentem jest dowód osobisty.

Brak konieczności posiadania zaświadczenia o źródle dochodu i innych dokumentów sprawia, że praktycznie każdy może skorzystać z takiej oferty – jest to także pożyczka dla zadłużonych oraz osób figurujących w Biurze Informacji Kredytowej.

W sytuacji, kiedy dana osoba nie posiada zdolności kredytowej, ze względu na negatywną historię kredytową, nie jest w stanie skorzystać w żaden sposób z oferty bankowej, a pożyczka dla zadłużonych jest jedyną możliwością, jaką na dany moment posiada. Pożyczkobiorca może dostosować pożyczoną kwotę do swoich potrzeb w taki sposób, aby móc ją swobodnie spłacać, bez rujnowania swojego miesięcznego budżetu.

(Visited 163 times, 1 visits today)