Zdarzyło ci się już spóźnić na autobus, ponieważ kupowanie bilety zajęło tak dużo czasu? A może okazało się, że wszystkie kioski w okolicy były już zamknięte? Nie musisz narażać się na takie niedogodności wtedy, gdy zdecydujesz się na zakup biletu przez telefon. Możemy skorzystać z niego w wielu polskich miastach!Z wykorzystaniem smartfona możemy obecnie prowadzić różne transakcje on-line z naszego konta bankowego lub też z użyciem aplikacji mobilnych. Jedną z takich właśnie aplikacji jest mPay – to system płatności mobilnych, który pozwala nam na kupowanie biletów komunikacja miejskiej przez telefon.

Dlaczego warto korzystać z biletów w telefonie?

MPay to wygodny i szybki sposób na transakcję – za pośrednictwem aplikacji mobilnej i podpiętej do niej karty lub zasilonej portmonetki możemy kupować bilety na autobusy oraz tramwaje. Bilet jest wtedy przypisany do numeru telefonu i nie ma potrzeby drukowania dodatkowych potwierdzeń.

Usługa taka jak bilet w telefonie ma wiele zalet – pozwala nam przede wszystkim na oszczędność czasu oraz pieniędzy, ponieważ możemy kupować bilety bez stania w kolejkach, wygodnie i szybko, a co więcej tanio – obecnie mPay prowadzi promocję polegającą na możliwości zakupu bilety za 1 złoty. Oczywiście, bilety możemy kupować o dowolnej porze dnia i nocy – potrzebujemy tylko dostępu do internetu.

Usługa oferowana przez mPay dostępna jest w wielu miastach na terenie Polski. Poniżej prezentujemy ich dokładną listę.

Aktualnie biletu w telefonie w systemie mPay możemy skorzystać w następujących miastach:

-KZK GOP i MZKP
-Białystok
-Częstochowa
-Głogów
-Grudziądz
-Gorzów Wielkopolski
-Inowrocław
-Kielce
-Kraków
-Kraśnik
-Lublin
-Łódź
-Ostrołęka
-Poznań
-Przemyśl
-Radom
-Rzeszów
-Sieradz
-Stargard
-Warszawa WKD
-Warszawa ZTM
-Włocławek
-Zduńska Wola

Gdy również zależy ci na wygodnych płatnościach za bilety komunikacji miejskiej, usługa taka jak bilet w telefonie jest przeznaczona właśnie dla ciebie. Warto ją przetestować i oszczędzać swój czas i pieniądze!

(Visited 273 times, 1 visits today)