Lot z Krakowa to popularna w Polsce opcja podróżowania samolotem. Istotną rolę w kontekście sprawnej organizacji takiej podróży odgrywa kwestia dojazdu na lotnisko w Balicach. Większość osób decyduje się na prywatny samochód z uwagi na wygodę, jaką zapewnia to rozwiązanie.Gdzie zostawić samochód na czas wylotu?

 

Wybierając się na lotnisko własnym autem, warto mieć pewność, że nie pojawią się problemy ze znalezieniem miejsca postojowego w lokalizacji Balice. Parking przy lotnisku gwarantuje brak tego typu kłopotów, ponieważ miejsce na nim można zarezerwować ze stosownym wyprzedzeniem.

Parkingi stanowią niezwykle ważny element infrastruktury każdego portu lotniczego – nie dziwi zatem to, że w tym obszarze realizowanych jest coraz więcej inwestycji. Wynika to ze stale rosnącego zainteresowania samolotami jako środkami transportu.

Zwiększanie przepustowości lotnisk pociąga za sobą konieczność budowy kolejnych parkingów, które będą w stanie zaspokoić zapotrzebowanie na miejsca postojowe znajdujące się jak najbliższej lotnisk.

 

Parking przy lotnisku – dlaczego warto skorzystać?

 

Zdaniem ekspertów z Grupy Interparking, która obsługuje parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach, korzystanie z parkingów przy portach lotniczych jest opłacalne z wielu powodów. Przede wszystkim to oszczędność czasu, którego nie trzeba tracić na szukanie stosownej lokalizacji, gdzie można zostawić samochód.

Kolejna sprawa odnosi się do bezpieczeństwa – parkingi przy lotniskach są dozorowane lub strzeżone, w związku z czym na ich teren nie mogą się dostać osoby nieposiadające stosownych uprawnień. To z kolei znacząco zmniejsza ryzyko kradzieży czy uszkodzenia samochodu – właściciel nie musi się więc obawiać, że po powrocie spotka go przykra niespodzianka.

 

Oczywiście nie sposób nie wspomnieć tutaj o wygodzie. Firmy obsługujące parkingi umożliwiają klientom rezerwację miejsca online – stąd gwarancja, że wybranym dniu o określonej godzinie będzie ono wolne. Stosownych opłat również można dokonać przez internet.

(Visited 71 times, 1 visits today)