Zbliża się wyjątkowa noc w roku, kiedy większość z nas planuje, gdzie dobrze się zabawić. Jak co roku jest też duża liczba osób, które nie wybierają się na bal, ani nie zapraszają gości. Wydawałoby się, że nie ma nic mniej ciekawego, niż spędzanie nocy Sylwestrowej z partnerem w czterech ścianach własnego domu.

Nic bardziej mylnego – możecie wspaniale wykorzystać ten czas tylko we dwoje! Niezależnie jak długi jest staż związku, zawsze warto szukać okazji do dobrej zabawy. A jeśli nie masz pomysłu co by to mogło być, pomoże ci erozkosz.pl. Poznaj kilka proponowanych przez ten sklep online sposobów na świetną zabawę.Masaż – idealny wstęp do seksu

Masaż to coraz bardziej doceniana w naszych sypialniach forma bliskości z partnerem. Każdy z nas jest w mniejszym czy większym stopniu wrażliwy na dotyk drugiego człowieka. Jeżeli jesteście parą, która od niedawna jest razem, masaż może służyć wzajemnemu poznawaniu swoich potrzeb, a pary z długim stażem mogą dzięki temu bardziej się do siebie zbliżyć.

Możecie zdecydować się na klasyczny masaż z lekką nutką erotyzmu lub na coraz bardziej popularny i szalenie podniecający masaż nuru, czyli taki, który wykonywany jest całym ciałem partnera. Pomocne mogą okazać się specjalnie olejki, na przykład rozgrzewające Warm Up o zniewalających zapachach lub specjalne do masażu nuru, relaksujące i podniecające partnera.

Erotyczne zestawy

Zestawy są niezwykle praktyczne, gdyż kilka zabawek może dać wam niesamowite pole do popisu i zachęcić do przeróżnych zabaw. Różnego rodzaju wibratory (i nie tylko) to propozycja dla par lubiących cieszyć się sobą. Na przykład zestaw Red Roses zawiera wibratory, dilda, kulki gejszy i korki analne, a wszystko w soczystym kolorze namiętności.

Gwarantuje niezapomniane chwile we dwoje. Ekskluzywny zestaw Glamour robi wrażenie samym wyglądem. Jest elegancki, nowoczesny i zawiera: wibrator, dildo, nakładkę i pierścień na penisa, koraliki analne i kulki gejszy. Zasługujecie na to, by sprawić sobie taki prezent! A dla tych, którzy lubią też zabawy analne, jest znakomity zestaw Anal Passion – w związku warto próbować wciąż nowych rzeczy i odkrywać przyjemność na nowo.

Jeśli inspirują was historie w rodzaju „50 Twarzy Greya” – idealnym zestawem będzie Rianne S – Ana’s Trilogy. Zawiera przepiękną maskę w weneckim stylu, nasutniki, pejczyk oraz pierścień erekcyjny. Z takim zestawem możecie poczuć się jak prawdziwe gwiazdy!

(Visited 422 times, 1 visits today)