Bez względu na panującą aurę zawsze możesz czuć się pewnie z tym osobliwym mieszkańcem lasu u boku. Nie tylko dowiezie Cię gdzie trzeba, ale dodatkowo zapewni mnóstwo frajdy z pokonywania trudnych zakrętów. Ten osobliwy SUV pozostawia w tyle inne samochody pod względem swoich wszechstronnych zdolności. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych.Prosto z lasu – dziki, ale do okiełznania

W przyrodzie wygrywa silniejszy lub sprytniejszy. Subaru Forester nie ma sobie pod tym względem równych, ponieważ wyprzedza konkurencję w obu przypadkach. Auto zostało stworzone do podróży – niestraszne mu zawiłe zakręty, trudne do pokonania błota i inne przeszkody, na które tylko czeka.

Kierowca mający przyjemność zasiadania za kierownicą Forestera dozna maksimum przyjemności z jazdy. A zawdzięczać będzie to wszechstronności auta – zaawansowanym systemom prowadzenia oraz innowacyjnym zabezpieczeniom. A przy tym samochód pozostanie atrakcyjny pod względem wizualnym: drapieżna maska, masywne zderzaki i wyraziste lampy tworzą „twarz” tej leśnej bestii.

Siła drzemie wewnątrz

W czym tkwi potencjał Subaru Forester? Jak żaden inny SUV porusza się z niezwykłą łatwością, czemu mogą przeczyć jego imponujące wymiary. Dopiero po wyruszeniu w drogę wyraźnie czuć, że autem jedzie się szalenie wygodnie i lekko. Jest to możliwe dzięki wzmocnionemu sercu auta – silnikowi Subaru Boxer o przeciwsobnej konfiguracji oraz innowacyjnemu rozłożeniu tłoków i cylindrów.

W rezultacie sprawia to, że środek ciężkości umiejscowiony zostaje w komorze znacznie niżej niż w innych SUV-ach To z kolei pozwala zdobyć jeszcze lepsze osiągi i prowadzić auto zgodnie z zamiarem – bez niespodzianek i bez problemów.

Pracę silnika wspomagają pozostałe rozwiązania: stały napęd wszystkich kół S-AWD, zawieszenie zestrojone do pokonywania dróg każdego typu oraz bezstopniowa skrzyni biegów Lineartronic CVT. Najwięcej radości przynosi jednak możliwość dostosowania trybu jazdy do panujących warunków.

Umożliwia to system Subaru Intelligent Drive (SI-DRIVE), umożliwiający osiągnięcie imponującej szybkości i zwrotności bez względu na warunki, przy zachowaniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa oraz pewności na drodze. Automatyczna zmiana nacisku na pedał gazu czy wpływ na przekładnię sprawiają, że auto prowadzi się bez zarzutu – na autostradzie, bezdrożach i pagórkach.

(Visited 397 times, 1 visits today)