Kuszą Cię sportowe modele samochodów Mercedesa, ale nie wiesz jeszcze, który wybrać? Poznaj perły motoryzacji – Mercedesa A45 AMG, Mercedesa C63S AMG oraz Mercedesa CLS AMG i wybierz auto dla siebie, które w największym stopniu odpowiada Twoim potrzebom.Mercedes A45 AMG – szybki, silny i mocny

Jeśli szukasz sportowego samochodu, który zrobi na Tobie naprawdę świetne wrażenie, to czas bliżej zapoznać się z Mercedesem A45 AMG. Ten model został stworzony przy okazji świętowania przez AMG pięćdziesięciolecia istnienia.

Prezent okazał się na naprawdę wysokim poziomie. Mercedes A45 AMG to czterocylindrowy silnik o mocy 360 koni mechanicznych, a późniejsze wersje nawet 380 koni. Jego moc szacowana jest na trzykrotnie większą niż w Mercedesie A180.

Jeśli chcesz zobaczyć jak Mercedes A45 AMG sprawdzi się na drodze skorzystaj z usług wypożyczalni sportowych samochodów. Poczuj na własnej skórze jego moc i przetestuj powyższe cacko wyróżniające się ponadprzeciętnymi parametrami. Wypożyczenie auta to świetny sposób, by przekonać się o możliwościach danego modelu.

Mercedes A45 AMG to naprawdę prawdziwa perła – czterocylindrowy silnik ma największą moc na świecie. To, w czym jeszcze wyróżnia się ten samochód, jest aluminiowa skrzynia korbowa, która obniża masę pojazdu oraz piezoelektryczne wtryskiwacze, które pozwalają precyzyjnie dozować paliwo.

Wieloiskrowy zapłon obniża emisję szkodliwych spalin, a ścianki cylindrów wykonane w technologii NANOSLIDE sprawiają, że zmniejszają się opory ruchu. Jeśli Mercedes A45 AMG i jego wyjątkowe parametry nie tylko Cię zachwycają, ale i onieśmielają, to wiedz, że nie musisz od razu decydować się na zakup tego spektakularnego pojazdu.

Lepszym rozwiązaniem na początek okaże się skorzystanie z usług wypożyczalni. Dzięki temu poznasz ten samochód lepiej i dowiesz się, czy to auto dla Ciebie.

Mercedes C63S – dzieło inżynierii samochodowej

Kolejnym sportowym cackiem, którym może pochwalić się Mercedes, jest model C63S AMG. Ten pojazd bywa nazywany szczytem inżynierii i miano to zyskał nie bez powodu. Kierowca może usiąść… z tyłu, a o to, by trzymał się drogi, zadba zaawansowany autopilot. Auto skupia się na oznaczeniach drogowych i pozwala bezpiecznie przemierzać kilometry.

To, czym jeszcze wyróżnia się ten model to perfekcyjnie skomponowane wnętrze. Do jego stworzenia wykorzystano metal, drewno oraz skórę. W środku panuje klimat elegancji i dbałości o detale, a we wnętrzu pojazdu znaleźć można nawet odświeżacz powietrza, który rozpyla charakterystyczny zapach Mercedesa.

Również pod względem parametrów pojazd ma wiele do zaoferowania. Mercedes C63S AMG posiada 4-litrowy silnik dwuturbinowy o mocy 510 koni mechanicznych, a do setki przyspiesza tylko w 3,9 sekundy. Zamiast tradycyjnych poduszek powietrznych, można w nim znaleźć dynamiczne mocowanie silnika, dzięki czemu obciążenie silnika jest mniejsze.

Mercedes CLS AMG – niezapomniane wrażenia

A oto jeszcze jeden model – Mercedes CLS AMG. Mercedes CLS AMG ma dwie znaczące cechy charakterystyczne – perfekcyjne wyważenie oraz prowadzenie. Wyróżnia się długim rozstawem osi, lekką aluminiową karoserią i odpowiednim rozłożeniem masy. To wszystko sprawia, że nawet przy dużych prędkościach auto stabilnie się prowadzi.

Mercedes CLS AMG to 571 koni mechanicznych i ośmiocylindrowa jednostka o pojemności 6,2 litra. Coupe zapewnia przyspieszenie do 100 kilometrów na godzinę tylko w 3,8 sekundy, co stanowi naprawdę doskonały wynik.

W tym samochodzie widoczne są też technologie zaczerpnięte z Formuły 1 oraz specyficzny klimat, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Mercedes CLS AMG to doskonały przykład połączenia komfortu, dużej mocy oraz bezpieczeństwa.

(Visited 76 times, 1 visits today)