Masz dość domowych obowiązków? Jesteś zmęczona otaczającą cię szarą rzeczywistością, a codzienność cię przytłacza? Zmieniłabyś coś w swoim życiu, ale brak Ci odwagi? Twoje spotkania z przyjaciółkami to tylko herbatka i ciasteczka? Nadchodzą wakacje – chwile zapomnienia i beztroski. To idealny moment, by zmienić coś w swoim życiu. W końcu będziesz mogła uwolnić to, co w Tobie drzemie i o czym marzysz za zamkniętymi drzwiami pokoju.Daj się ponieść fantazji i gorącemu pożądaniu. Istnieje ktoś, kto jak za dotknięciem magicznej różdżki przeniesie Cię do innego świata, pokaże jakie piękne i nieprzewidywalne może być Twoje życie. Striptizer Mateusz. Mężczyzna, przy którym Twoje serce zacznie bić szybciej, a na bladej dotychczas twarzy pojawi się słodki rumieniec.

Odrobina wstydu, zaniepokojenia, ale też rozkoszy i prawdziwej ekstazy. Czy jesteś na to gotowa? Twój umysł wciąż się broni, ale ciało zaczyna drżeć, a serce wyrywa się z piersi. Oddaj się chwili i zapomnieniu tylko ten jeden raz. Mateusz, bo o nim mowa, swoim ujmującym spojrzeniem i tajemniczym uśmiechem zaopiekuje się Tobą w 100%. Nie pożałujesz!

Boski Mateusz

Dlaczego boski? To oczywiste! Jest on ucieleśnieniem piękna, seksapilu i prawdziwej męskości. Rozpala zmysły kobiet bez względu na wiek. Wysportowana sylwetka, szarmancki uśmiech, a także młodość i ogromna siła, nie pozwolą Ci oderwać od niego wzroku ani na chwilę. Mateusz to doświadczony tancerz erotyczny, striptizer i tancerz na panieńskie. Jest to prawdziwy profesjonalista i człowiek oddany swojej pracy w 100%.

Już jako młody chłopak interesował się zarówno tańcem, jak i sportem. Początkowo pracował jako trener personalny, co nauczyło go dyscypliny, poświęcenia, wyrozumiałości oraz pokory i cierpliwości. Mateusz wielokrotnie nagradzany był za swoje osiągnięcia licznymi prestiżowymi nagrodami. Praca dla takich marek jak: Douglas, czy Aquaspeed pozwala mu rozwijać mu talent i wzbogacać zdobyte już doświadczenie.

Jak się okazuje Mateusz pochwalić może się również niezwykłym talentem aktorskim, który podziwiać możemy w teledyskach wielu wspaniałych i znanych gwiazd. Jak na mistrza przystało, Mateusz jest wszechstronnie uzdolniony.

Od kilku lat jest chippendalesem, tańczącym striptiz męski w klubach nocnych. Jeśli potrzebujesz kilku takich niesamowitych mężczyzn jak Mateusz, Twoje oczekiwania i marzenia spełni na pewno grupa Niegrzeczni.net, której członkiem jest m.in. Mateusz. Ci 100% mężczyźni, którzy ociekają seksem i pożądaniem, zabiorą Cię w niezwykłą podróż, o której nie będziesz chciała zapomnieć.

Taniec erotyczny, czyli odrobina pikanterii w Twoim życiu

Taniec erotyczny, czy też striptiz to niezwykła sztuka, miłosna gra i potężny afrodyzjak. Wymaga odwagi, wyobraźni, ale też pewności siebie i ogromnej wrażliwości. Za jego pośrednictwem okazywane są uczucia, emocje, pragnienia, pożądanie i rozkosz. Ten prawdziwy taniec zmysłów potrafi oderwać od codzienności i sprawić, byś choć na chwilę stała się inną kobietą.

Piękną, odważną, pewną siebie i pozbawioną wszelkich zahamowań istotą. Przekonasz się, że potrafisz mówić o swoich najskrytszych pragnieniach i marzeniach, a przede wszystkim ujawnisz swój seksapil i zmysłowość, o której nie miałaś pojęcia. Jest to idealny moment, byś zrobiła coś szalonego, coś tylko dla siebie. Gwarantujemy, że taniec Mateusza sprawi, że już nigdy nie będziesz taka sama.

Zmysłowy świat Mateusza

Doświadczenie Mateusza pozwoli spełnić największe oczekiwania każdej, nawet najbardziej wymagającej kobiety. Szarmancki, kulturalny, delikatny i zabójczo przystojny mężczyzna. Każdym swym gestem, ruchem ciała i gorącym spojrzeniem przyprawi Cię o dreszcze i sprawi, że Twoje ciało obleje zimny pot. Jego obecność ożywi każdy panieński, a nawet zwyczajne spotkanie z koleżankami. Mateusz jest profesjonalistą w każdym calu.

Każde jego show dopracowane jest od początku do końca. Nie ma mowy o zmęczeniu, czy zniechęceniu. Wszystkie swoje fanki szanuje i nagradza emocjonalnym i pełnym uniesień występem. Zaspokoi wszystkie Twoje nawet najśmielsze oczekiwania i pragnienia. Rozpali zmysły, pobudzi wyobraźnię i doprowadzi do prawdziwej ekstazy.

Nie będziesz mogła oprzeć się wrażeniu, że jesteś jedyna, najpiękniejsza, że robi to tylko dla Ciebie. Po tym niezwykle emocjonującym doznaniu nie będziesz w stanie zasnąć, a co więcej nie będziesz chciała zasnąć. Wolisz „słodkiego” pana policjanta? A może „gorący” strażak? A gdyby tak „ostry” barman? Nie możesz się zdecydować? Nieważne, pokochasz go w każdym wydaniu.

Z troski o swoje klientki, Mateusz podróżuje po całej Polsce. Jest wszędzie tam, gdzie go potrzebują i pragną… Warszawa, Wrocław, Bydgoszcz, Łódź, Gdynia, czy Gdańsk to przykłady miast, gdzie bywa nasz boski Mateusz. Jeśli lubisz tłumy, Mateusz chętnie wystąpi dla Ciebie i Twoich przyjaciółek w jednym z nich. Jeśli wolisz bardziej kameralne i klimatyczne miejsca, wystarczy słowo i spełnią się Twoje sny.

(Visited 1 408 times, 1 visits today)