Już 11 września na czeka na nas specjalne wyzwanie – sprawdzian formy od T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami! Ty też je podejmij i pokaż, ile jesteś w stanie zrobić, by pomóc innym. Mamy tylko 24 godziny, by wspólnie pokonać co najmniej 1 milion kilometrów i zawalczyć o kolejne 100 tysięcy złotych dla dzieciaków potrzebujących rehabilitacji.

Po raz pierwszy w historii akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami przygotowaliśmy dla jej uczestników specjalny  jednodniowy etap. To wyjątkowa okazja, by wykazać się aktywnością i zebrać jeszcze więcej kilometrów, a tym samym pieniędzy, dla dzieciaków!Plan jest prosty – tego dnia od rana jesteśmy zmotywowani, włączamy aplikację Endomondo, dołączamy do rywalizacji Pomoc Mierzona Kilometrami i zbieramy kilometry.

Mierzymy naprawdę więc naprawdę wysoko: jeśli tego dnia wspólnie uzbieramy 1 milion kilometrów – na konto Fundacji TVN Nie jesteś sam trafi kolejne 100 tysięcy złotych. Jeśli jednak przekroczymy 2 miliony kilometrów – kwota dla dzieci też wzrośnie dwukrotnie – będzie to aż 200 tysięcy zł! To blisko 140 zł na minutę!

Nie musisz być wyczynowcem, aby pobić rekord! Nawet wychodząc na spacer z psem czy na zakupy możesz pomóc! Na najbardziej aktywnych uczestników etapu czekają atrakcyjne nagrody!

Dla stu osób, które tego dnia zbiorą najwięcej kilometrów mamy bony marki Under Armour na kwotę 200 zł. Nagrodzonych zostanie pierwszych dwadzieścia osób z kategorii:

– jazda na rowerze (w tym kolarstwo, kolarstwo górskie),

– jazda na rolkach,

– chodzenie (plus wędrowanie lub fitness walking),

– bieganie,

– jazda na wózku.

Pamiętajcie! Każdy może pomagać!

 

(Visited 222 times, 1 visits today)