Chyba każdy zna powiedzenie „reklama dźwignią handlu”. Funkcjonuje ono już od wielu lat i większość osób, które je zna, zgodnie potwierdza, że jest w 100% prawdziwe. Warto pamiętać, że promocja jest ważnym obszarem działalności każdej firmy, bez względu na branżę, w jakiej działa.

Chcąc uzyskać właściwy efekt, należy odpowiednio ją zaplanować. Dobrym pomysłem jest wykorzystanie plandek z nadrukiem – dlaczego jest to skuteczne narzędzie?Plandeka z nadrukiem – czy to dobry pomysł na promocję?

Eksperci zgodnie potwierdzają, że właściwie zaprojektowana plandeka z nadrukiem jest skutecznym sposobem promocji przedsiębiorstwa. Każdorazowo informacje na niej zawarte powinny być indywidualnie dopasowane do charakteru firmy, ale też wymagań klienta.

Tylko tak jest możliwe osiągnięcie zamierzonych celów. Plandeki z nadrukiem cieszą się szczególną popularnością w branży transportowej i budowlanej. Aby zwracały uwagę, powinny mieć nowoczesny wzór, a jednocześnie prosty przekaz, który szybko pozwoli zorientować się potencjalnym klientom, jakie usługi świadczy dana jednostka.

Do najpopularniejszych danych, jakie warto umieścić na tego typu reklamie należą: nazwa firmy, lokalizacja biura, zakres świadczonych usług i krótkie hasło, dlaczego warto wybrać właśnie tych specjalistów.

Dlaczego warto zainwestować w plandekę z nadrukiem?

Reklama wykonana na plandece z nadrukiem ma wiele zalet. Porównując ją ze standardowymi ulotkami, można powiedzieć, że jest dużo skuteczniejsza. Nie jest ona umieszczona w jednym punkcie, stąd też pozwala dotrzeć do szerszego grona potencjalnych odbiorców. – “Klienci zwracają również uwagę, że tego typu narzędzie promocji firmy jest wyjątkowo trwałe.

Nie są straszne mu niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak ulewne deszcze czy silne wiatry” – wyjaśnia ekspert z Przedsiębiorstwa Usługowo-Handlowego „ERKA”. Oczywiście uzyskanie wspomnianych jest możliwe tylko i wyłącznie po odpowiednim dopasowaniu grubości i ciężkości materiału.

Warto dodać, że plandeki umożliwiają wykonanie pełnokolorowego nadruku na całej powierzchni, przez co nie ma możliwości, by nie zostały zauważone. Uzyskanie przyciągającego uwagę efektu nie koliduje jednocześnie z zachowaniem estetyki.

W tym zakresie warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy doskonale dopasują parametry grafiki. Warto dodać, że rozwiązanie to można zastosować zarówno w przypadku nowych plandek, jak i już istniejących.

Różnica występuje jedynie w sposobie wykonania druku. Wśród dostępnych rozwiązań znajduje się druk wielkoformatowy bądź też metoda aplikacji, która polega na wgrzaniu reklamy w istniejący materiał.

(Visited 152 times, 1 visits today)