Bogactwo oferty olejków eterycznych EcoFlores potrafi zaskoczyć. Dlaczego olejki są tak ważnym składnikiem kosmetyków i co sprawia, że chętnie je kupujemy i używamy w codziennych rytuałach pielęgnacji ciała? Kochamy piękne zapachy, nie tylko te prosto z perfumerii, ubrane w piękne buteleczki i markę znanej firmy, ale też te naturalne, będące błogosławieństwem świata roślin. Mówimy tutaj o naturalnych ekstraktach, które dają nam odczuć bogactwo natury, naturalnie wspomagające procesy odbudowy skóry, włosów i całego organizmu. Natura wokół nas pełna jest doskonałych, zachwycających zapachów, które otwierają zmysły, wywołują niezapomniane wrażenia, a przy okazji leczą. 

Niemal każdy słyszał w swoim życiu określenie – aromaterapia, co oznacza stosowanie naturalnych składników wytwarzanych przez rośliny oraz leczenie za pomocą ich zapachu i aromatu. Jakość olejków i skuteczność tej terapii zależy od rodzaju rośliny z jakiej jest wytworzony, sposobu jej przetwarzania oraz składowania. Olejki eteryczne EcoFlores oferowane na stronie firmy, to w pełni naturalne i wartościowe substancje, które bez obaw możemy stosować w swoim domowym SPA. Są przechowywane w najbardziej optymalnych warunkach, by nie straciły cennych wartości, a ilości składowane w magazynie są na bieżąco uzupełniane, tak aby zapewnić świeżość i długi termin użytkowania każdego olejku. W ten prosty sposób każdy Klient otrzyma najwyższej klasy produkt, zachwycający swoimi właściwościami oraz aromatem. Olejki zapachowe pozytywnie wpływają na nasze ciało i umysł, pozwalają na relaks i korzystnie działają na nasze emocje. Od wieków aromaterapia była stosowana w domostwach całego świata, zarówno tych biedniejszych, jak i tych bardzo bogatych, a działanie aromatów było cenione przez największe autorytety.

Olejki charakteryzują się różnorodnym działaniem, w zależności od rośliny z jakiej są przygotowane. I tak na przykład bóle głowy łagodzi aromat mięty, tymianku czy bergamotki, a na bezsenność działają dobrze aromaty cytrusowe. Możemy także dowolnie komponować zapachy swoich kosmetyków, mieszać je i eksperymentować z nimi, a wszystkie potrzebne składniki oraz ich proporcje można sprawdzić bezpośrednio na stronie internetowej firmy. Bardzo ważne jest, aby stosować odpowiednie proporcje olejków, z rozwagą i umiarem, ponieważ wszystko czego używamy w nadmiarze może zaszkodzić. Korzystając z możliwości tworzenia  kosmetyków na bazie olejków eterycznych z EcoFlores, mamy otwartą drogę do tworzenia własnej wersji aromaterapii, zindywidualizowanej pod własne potrzeby i upodobania.

(Visited 118 times, 1 visits today)