Koniec świata jest zagadnieniem, które prawie każdego człowieka nurtuje. Mamy świadomość, że kiedyś nastąpi koniec wszystkiego, jest to nieuchronne, bo wszytko ma swój kres. Na stronie Koniecswiata.org można odnaleźć bardzo wiele ciekawych informacji na temat  wizji końca świata, przepowiedni, sekretów naukowych. 

Prawda czy fałsz w przepowiedniach

Istnieje mnóstwo przepowiedni dotyczących dni ostatecznych naszej planety. Wiele osób fascynuje się nimi, czyta je i doszukuje się powiązań między nimi a teraźniejszymi wydarzeniami. Obecna sytuacja w świecie, liczne konflikty zbrojne nie napawają optymizmem, skłaniają do refleksji i zastanowienia nad własnym życiem. Jeśli zagłębimy się w niektóre przepowiednie, dostrzeżemy fakty, które mogą odpowiadać obecnej sytuacji politycznej , gospodarczej i militarnej. Wiele przepowiedni  mylnie określało datę końca świata, wskazany bowiem czas dawno minął,  życie płynie dalej. Czytając przepowiednie zawsze należy zachować zdrowy rozsądek i podchodzić do wszystkiego mądrze.

Współczesne przepowiednie

Znanym polskim jasnowidzem jest Krzysztof Jackowski. Jest to wizjoner, który ocenił trafnie wiele sytuacji, wielu osobom pomógł odnaleźć swoich bliskich, przewidział wielki kryzys finansowy. Przepowiedział również  kilka lat temu liczne konflikty zbrojne, które faktycznie obecnie toczą się w wielu krajach.  Według niego zamachy terrorystyczne i liczne wojny mogą być początkiem wielkiego konflikt zbrojnego. Polskę, Węgry i Bułgarię wskazuje na najbezpieczniejsze miejsca w Europie.

Kościół a koniec świata

Przepowiednie fatimskie są bardzo znane, również one ukazują możliwość wybuchu trzeciej wojny światowej oraz dramatycznych wydarzeń. Do końca nie są ujawnione i okryte tajemnicą. Wszystkie dokładne informacje posiada Watykan. Św. Ojciec Pio wielki stygmatyk, duchowny znany był także z daru jasnowidzenia. Przepowiedział, że czasy ostateczne nadejdą w krótkim czasie, a tylko jedna trzecia ludności świata przeżyje. Wiąże się to więc niewątpliwie z tragicznymi wydarzeniami wojennymi bądź katastrofą naturalną. Kolejną duchowną osobą przepowiadającą potężną wojnę był zakonnik Ojciec Klimuszko.

Wiele faktów z różnych przepowiedni powielają się, mówią przede wszystkim o potężnej wojnie, która wyniszczy ludzkość. Warto zapoznać się z ciekawymi informacjami na http://www.koniecswiata.org/przepowiednie/. Te treści powinny pobudzić nas do refleksji nad życiem i jego przemijalnością.  Mimo pesymizmu zawartego w  nich należy żyć nadzieją, przecież niejedna wizja nie sprawdziła się, bądź była źle zinterpretowana.

(Visited 449 times, 1 visits today)