Turcja jest niewątpliwie numerem jeden, jeżeli chodzi o przeszczep włosów. Dlaczego? Otóż wyróżniają ją niskie ceny, w porównaniu do innych krajów na świecie. Tureccy chirurdzy wykorzystują najnowocześniejsze techniki przeszczepów włosów.

A ze względu na dużą konkurencję, metody, warunki i udogodnienia są wciąż ulepszane. Przeszczep włosów w Turcji jak cała medycyna estetyczna była zawsze bardzo istotnym elementem turystyki tureckiej, zatem Turcja ma najlepszych chirurgów specjalizujących się w transplantacji włosów.Co to jest przeszczep włosów?

Wiadomo, że przeszczep włosów jest najlepszą opcją leczenia trwałej utraty włosów. Operacja przeszczepu włosów zapewnia skuteczne i satysfakcjonujące wyniki osobom które doświadczają łysienia, określane jako łysienie androgenowe.

Przeszczep włosów ma na celu odbudowę przerzedzonych włosów i wywołanie ich wzrostu. Pomaga to również mężczyznom oraz kobietom odbudować cofającą się linię włosów.

Jedną z przodujących klinik przeszczepów włosów w Turcji, jest Clincana Hair Transplant Center. Oferuje ona przeszczepy włosów metodą FUE i DHI przeprowadzane przez doświadczony zespół medyczny w przystępnych cenach.

Przeszczep włosów w Turcji wykonujemy w znieczuleniu miejscowym i trwa on od 5 do 8 godzin, więc nie ma potrzeby pozostawania w szpitalu.

Przeszczep włosów to bezbolesna operacja, która powoduje porost włosów poprzez przeszczepienie mieszków włosowych z obszarów o dużej gęstości do obszaru biorczego, w którym nastąpiło przerzedzenie lub łysienie. Mieszki włosowe dawcy pobieramy najczęściej z tyłu lub boków głowy, a w niektórych przypadkach z innych części ciała.

Clincana Hair Transplant Center

Clincana Hair Transplant Center znajduje w europejskiej części Stambułu. Przede wszystkim, posiada międzynarodowe akredytacje takie jak JCI-ISO. Urządzenia medyczne wykorzystywane do przeszczepu włosów są najnowszej generacji. Klinikę wyróżniają niskie ceny przy wysokiej jakości transplantacji włosów w Turcji. Zespół chirurgów zajmujących się przeszczepami włosów ma doświadczenie oraz wiele certyfikatów.

Clinicana Hair Transplant Center współpracuje jednym z najlepszych pośredników w Europie — Meditravel.

Zespół Meditravel zajmuje się kontaktem między pacjentem a kliniką. Zapewnia konsultację online z chirurgiem, opiekę i tłumacza przez cały pobyt podczas przeszczepu włosów w Turcji i wiele innych.

Podsumowując, przeszczep włosów jest najlepszym rozwiązaniem w walce z łysieniem i wypadaniem włosów. Turcja jest jednym z najczęściej wybieranych kierunków do transplantacji włosów. Podczas wyboru kliniki warto kierować się jej opinią, akredytacjami europejskimi i galerią „przed i po”. A jeżeli mamy jakiekolwiek wątpliwości związane z wyborem kliniki, warto skorzystać z pomocy dobrego pośrednika.

(Visited 95 times, 1 visits today)