11951670_867138413356306_4931965709897004998_oEmigranci ( uchodźcy) to coraz bardziej gorący temat. Mój mentor Mateusz Grzesiak postanowił też zabrać głoś w tej sprawie zobacz co napisał :

16 powodów, dla których powinniśmy stanowczo zabronić uchodźcom osiedlenia się w Polsce

Poniższy tekst powstał jako wyraz mego głębokiego zmartwienia reakcją co poniektórych tzw. „intelektualistów” na komentarze prawdziwych, polskich patriotów dotyczące niewpuszczania uchodźców do naszego pięknego kraju. Postanowiłem więc, w swoim stylu, opisać główne argumenty w tej jakże oczywistej sprawie. Ponieważ poniższy tekst wymaga szczególnego wysiłku intelektualnego, musi być czytany ze zrozumieniem – co na pewno nie będzie problemem dla Polaków, którzy w ciągu kilku lat staną się posiadaczami jednej z największych na świecie ilości tytułów magistra, a więc są ludźmi światłymi i prezentują adekwatny poziom intelektualny. Oto 16 powodów, dla których powinniśmy stanowczo zabronić uchodźcom osiedlenia się w Polsce.

11032008_873928282677319_4603491598673653039_n

1. Uchodźcy nie są katolikami

Wśród Polaków jest ponad 90% katolików. Najważniejszymi dla nich zasadami są m.in.: miłość do Boga i do bliźniego, działanie we wspólnocie, czynienie innym tego, co chcemy, aby czyniono nam, traktowanie bliźniego swego jak siebie samego, bycie dobrym. Uchodźcy nie są katolikami, a więc nie rozumieją naszych zasad. W imię tego właśnie dobra nie powinni być wpuszczeni do Polski.2. Uchodźcy się w Polsce nie zasymilują

Długie lata budowaliśmy naszą demokrację i polskość. Te 2000 osób, które do nas miałoby przyjechać, nigdy się nie zasymiluje. Kobiety będą chodziły w chustach na głowie, a nasze chodzą bez chust. Mężczyźni będą odwiedzali meczety, a nie kościoły. Co więcej, prawdopodobnie będą gardzić schabowym i piwem, bo nie jedzą wieprzowiny i nie piją alkoholu, a więc nie zaakceptują polskiej kuchni. Prawdziwa asymilacja jest wtedy, gdy wszyscy są tacy sami!

3. Uchodźcy są terrorystami

Na świecie jest ponad miliard muzułmanów, a przecież wszyscy muzułmanie to potencjalni terroryści. Wśród tych 2000 osób, które rzekomo uciekają z objętych wojną terytoriów, na pewno są tacy, co specjalnie rzucają wszystko w swych krajach i ryzykują życie, podróżując wraz z małymi dziećmi na niebezpiecznych na łodziach, by zniszczyć Pałac Kultury, nasze dobro narodowe. Wysadzą się w powietrze, bo przecież właśnie z tego powodu wyjechali z Syrii czy objętej wojną części Afryki, aby tutaj zabijać ludzi!

11949494_873928286010652_2580441774650138462_n

4. Unia Europejska powinna się nimi zająć

Polska nie jest najbogatszym krajem Unii Europejskiej, więc to Niemcy, Austria lub Francja powinny przyjąć uchodźców. Nas na to nie stać, my sami potrzebujemy pomocy. Dlatego bardzo chętnie korzystamy z nowych autostrad budowanych dzięki pieniądzom z Zachodu, bierzemy udział w darmowych szkoleniach i chodzimy do fundowanych przez nich szpitali. Ważne jest, by to zrozumieć – Polakom się należy! Z problemami Unii nie chcemy za to mieć nic wspólnego.

5. Uchodźcy odbiorą nam nasze miejsca pracy

Jak my jeździmy w ilościach setek tysięcy do Anglii, Niemiec i Irlandii, to wspieramy lokalny rynek będąc dobrymi pracownikami. Nie odbieramy miejscowym pracy, my tylko uzupełniamy to, czego im tam brakuje. Za to uchodźcy, którzy tu przyjadą, na pewno będą pracowali „za grosze”, przez co Polacy stracą pracę. To wcale nie jest związane z gospodarką wolnorynkową, z tym, że pracodawca wybiera lepszego pracownika, z tym, że część naszych jest zbyt leniwa, żeby podnieść swoje kwalifikacje, ale z faktem, iż Polacy powinni dbać o Polaków.

6. Uchodźcy nas zmienią

Przecież Polacy są wspaniałą nacją! Komunikują się w pozytywny sposób, a te historie o najgorszym na świecie hejcie głoszą jacyś niedorozwinięci debile. Słyniemy z tolerancji, poza oczywiście takimi zboczeniami jak małżeństwa „hetero – inaczej”, które wprowadzili niesłusznie w większości państw Unii. Jesteśmy otwarci na dialog i rozmowę z idiotami, którzy mają odmienne zdanie niż my, jesteśmy wierzący i wykształceni, dzięki czemu wiemy, że jeśli ktoś jest zwolennikiem in vitro, to się w piekle będzie smażył. Po co zmieniać coś, co już jest dobre?

7. Pamiętamy, jak to było przez ostatnie 200 lat z nami

W ciągu ostatnich 200 lat miliony Polaków uciekały z kraju do innych państw w poszukiwaniu lepszego życia. Wjeżdżali na nieznane ziemie z całymi rodzinami, bo nie chcieli ryzykować życia swych rodzin i nie mogli znieść obecności niechcianego okupanta. W ciągu ostatnich lat wyemigrowały do Anglii setki tysięcy Polaków, którzy zostali tam przyjęci. Ale te 2000 emigrantów… to jest inna sytuacja.

8. Mamy inne od nich wartości

Nasze dzieci chodzą do szkół, a ich dzieci pracują od wczesnych lat. My oglądamy w telewizji dobre seriale i konkursy, a oni nie mają telewizji. My w internecie możemy oglądać całymi nocami ściągane za darmo filmy (tylko idiota by płacił), a oni nie mają internetu. My chcemy się bogacić, a oni nie mają w ogóle pracy. I jak tu ich wpuścić, skoro są tak inni?

9. Ich obecność będzie miała wiele negatywnych skutków

To aż 2000 osób, więc biorąc pod uwagę, że powierzchnia Polski to 312.000 km2, to aż 1 uchodźca przypada na 156 km2. Warszawa ma 517 km2, tak więc w samej stolicy byłoby ich aż 3! Trzech uchodźców! Szansa na spotkanie któregoś z nich jest więc praktycznie żadna, ale kiedy się go spotka, to przecież może od razu zgwałcić, poderżnąć gardło albo się wysadzić w powietrze.

10. Obrazki martwych dzieci to manipulowanie uczuciami

Jeśli widzisz martwego 3-latka i odczuwasz ból, zostałeś zmanipulowany. To granie na prymitywnych emocjach odwołujących się do miłości rodzicielskiej i rzekomej bezbronności tego chłopca. Pamiętaj więc, że jeśli jesteś rodzicem i szkoda Ci małego, niewinnego dziecka, które umarło uciekając z kraju, w którym mogło stać się niewolnikiem albo nastoletniej dziewczyny, która mogłaby być zgwałcona i sprzedana za równowartość 100 zł, to absolutnie nie daj się wkręcić w tandetną wrażliwość. Pozostań obojętny i jeśli jest Ci przykro i chciałbyś im pomóc jak człowiek człowiekowi, to nie ulegaj tej manipulacji.

11. Należy być sobą

Europa Zachodnia dała się wkręcić i już nazywa Polskę krajem ksenofobów i wypomina, jak rzekomo to my uciekaliśmy przez lata do niej, a teraz odgradzamy się murem. Oni są naiwni, a my umiemy być sobą. I co z tego, że piszą o nas w negatywnym świetle? Że do niemieckiej opinii o byciu złodziejami samochodów, brytyjskiej o wykorzystywaniu socjalu, holenderskiej o imprezowaniu i odbieraniu miejsc pracy, bądź francuskiej o byciu tanimi, wąsatymi robotnikami pijącymi dużo wódki, właśnie dodaliśmy nową o byciu nietolerancyjnymi i niewdzięcznymi ksenofobami? W ogóle nie powinniśmy się przejmować, że świat widzi w nas zaściankowy egoizm, że istnieje przepaść kulturowa i intelektualna między Starą a Nową Europą, że zaskarbiamy sobie w ich oczach markę prymitywnej nacji. Najważniejsze jest przecież to, co myślimy o nas samych.

12. Uchodźcy tak naprawdę nie są uchodźcami

Te 49% uchodźców pochodzących z Syrii to przesadzona cyfra. Wszyscy wiedzieli na YouTube, że większość z nich stanowią młodzi mężczyźni, którzy tak naprawdę jadą po lepszą pracę i tylko ciągną za sobą kobiety z małymi dziećmi. A oni nie powinni tu przyjeżdżać, powinni zostać tam, gdzie byli i patriotycznie wypełniać swój obowiązek, tak jak na przykład Polacy w Anglii czy Holandii.

13. Uchodźców powinno się zamknąć w obozach

Gdyby już doszło do tej strasznej tragedii, jaką byłoby przyjęcie tych wszystkich ludzi, wówczas należy ich zamknąć w obozach. W nich mogą pozostać tacy, jacy są, bez ingerencji w naszą kulturę. Nie ma wtedy żadnego ryzyka, że poznamy ich zwyczaje. Że dowiemy się od nich czegoś innego. Że zarażą nas swoimi poglądami na świat i opowiedzą historie, które nas i tak nie interesują, bo mamy własne problemy na głowie. W Europie było wiele obozów, mamy duże doświadczenie i nie będzie problemów z ich zbudowaniem.

14. Uchodźcy wezmą wszystko, co nasze

Całe szczęście że Polacy mają swój rozum i nie robią takich głupot jak np. premier Finlandii Juha Sipila, który odda im swój własny dom. Mądrze napisała jedna patriotka, że pewnie jeszcze odda im swoje córki, bo przecież oczywiste jest, że kobiety można oddawać będąc mężczyzną, a wszyscy muzułmańscy mężczyźni chcą te kobiety brać. Zaczną od domów, potem będzie praca, kobiety i dzieci, a na końcu nas nie będzie! Polska powinna być tylko dla Polaków!

15. Mamy własne problemy

Nie potrzebujemy nowych problemów, bo mamy własne. Mnie, na przykład, zepsuł się samochód, a mam się niby przejmować tym, że z Budapesztu do Austrii uchodźcy szli na pieszo? Moje dziecko poszło niedawno do szkoły i grypę już przyniosło, a ja mam jakimiś martwymi ciałami nieznanych mi ludzi, o innym kolorze skóry, głowę sobie zawracać? Polska ma własne problemy, które na szczęście zostaną rozwiązane po nowych wyborach parlamentarnych.

11950204_873928166010664_8025853581107874337_o

16. Media pokazują prawdę

Po co miałbyś słuchać sumienia i zastanawiać się, co Ty zrobiłbyś w tej sytuacji? Jaki jest sens posiadania własnego zdania, skoro w telewizji pokazali starcia emigrantów między sobą? Dowód słuszności już jest – są przecież opinie jednostek, które można uznać za swoje, a czytając fora internetowe znajdziemy wiele komentarzy, jak zawsze w Polsce konkretnych i nazywających rzeczy po imieniu, co jest lepsze niż zbędna logiczna argumentacja, udawana życzliwość, oszołomowa otwartość na inne zdanie. Wyłącz sumienie, po co mieć swoje zdanie, skoro inni już wszystko powiedzieli na ten temat i sprawa jest zamknięta.

Chętnie kontynuowałbym artykuł, ale akurat dają dobry serial w telewizji, więc szkoda czasu na przejmowanie się jakimiś tam uchodźcami.

Cieszę się, że Polacy mają rozum i wygrywa głos rozsądku, a nie multi-kulti oszołomów myślących, że życie w świecie wypełnionym różnorodnością i innością ma największą wartość, bo dopiero wtedy można się zmieniać.

Jestem tak bardzo dumny z naszych rodaków!

Źródło : https://www.facebook.com/mateuszgrzesiak/posts/873928752677272

grzesiak

(Visited 989 times, 1 visits today)