Jak poradzić sobie z sytuacją, gdy chcemy wykonać tatuaż, czy inne zabiegi kosmetyczne, które wiążą się z odczuwaniem bólu, a nie jesteśmy na niego gotowi? Na rynku obecny jest rosyjski krem znieczulający, który sprawia, że obawa bólu przed ukłuciami, czy działaniem lasera znika.

Krem TKTX to atrakcyjna formuła, która działa znieczulająco na skórę. Jego działanie jest miejscowe, co jest jego zdecydowaną zaletą. Dodatkowo maść jest dostępna bez recepty, więc możemy z niej korzystać bez konsultacji z lekarzem – jest to bezpieczny wyrób. Wystarczy po prostu przeczytać instrukcję użytkowania i za nimi podążać. To wszystko.Maść TKTX 40% to nowa generacja produktów znieczulających skórę miejscowo. Stosuje się ją do łagodzenia bólu i ochrony skóry podczas wykonywania tatuażu, makijażu permanentnego i przekłuwania ciała. Produkt został przetestowany w badaniach klinicznych i uzyskał certyfikaty w wielu krajach. Dzięki doskonałej jakości zyskał jednogłośne uznanie klientów w kraju i za granicą.

Maść TKTX 40% ma trzy główne działania: przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. Może skutecznie hamować rozwój bakterii na powierzchni skóry, zapobiegać stanom zapalnym wywołanym przez bakterie i chronić skórę, dzięki czemu można spokojnie dokończyć pracę nad tatuażem lub makijażem permanentnym.

Zasada działania kremu TKTX

Krem znieczulający TKTX 40% zawiera dwie substancje czynne, lidokainę i tetrakainę, które są środkami znieczulającymi miejscowo (środki znieczulające). Działanie środków znieczulających miejscowo polega na blokowaniu sygnałów bólowych z zakończeń nerwowych w skórze. Odbywa się to poprzez zapobieganie przedostawaniu się sodu do zakończeń nerwowych w miejscu bólu.

Zapobiega to gromadzeniu się sygnału elektrycznego w nerwie i wysyłaniu komunikatów bólowych do mózgu. W ten sposób środki znieczulenia miejscowego powodują odwracalne drętwienie lub utratę czucia w miejscu, w którym zostały zastosowane.

Co to jest środek znieczulający, jak działa, na czym to polega? Obecność lidokainy i tetrakainy w kremie TKTX 40%

Środek znieczulający to lek, który powoduje utratę czucia.

Istnieją dwa rodzaje środków znieczulających: znieczulenie ogólne i znieczulenie miejscowe.

Znieczulenie ogólne powoduje utratę przytomności, co oznacza, że pacjent nie jest obudzony i nie odczuwa bólu. Może również wystąpić amnezja (utrata pamięci). Znieczulenie ogólne jest zwykle stosowane w przypadku zabiegów chirurgicznych, ale może być również wykorzystywane do innych procedur, takich jak endoskopia (podczas której cienka kamera jest używana do badania wnętrza ciała pacjenta).

Środki znieczulenia miejscowego powodują drętwienie określonej części ciała, co oznacza, że pacjent nie będzie w stanie odczuwać niczego w tym obszarze. Znieczulenia miejscowe są zazwyczaj stosowane tylko w przypadku drobnych operacji lub zabiegów i działają zazwyczaj tylko przez kilka godzin.

TKTX 40% jest silnym kremem miejscowo znieczulającym, zawierającym dwie silne substancje czynne: lidokainę i tetrakainę. Lidokaina i tetrakaina działają poprzez znieczulenie skóry i blokowanie sygnałów nerwowych z obszaru, na który zostały nałożone.

Działanie lidokainy i tetrakainy opiera się na blokowaniu kanałów sodowych w błonie nerwowej, co prowadzi do odwracalnego zahamowania przewodzenia impulsów nerwowych. Proces ten nazywany jest znieczuleniem miejscowym. Substancja ta jest nakładana na skórę i szybko wchłaniana do krwiobiegu. Ponadto ma ona działanie przeciwzapalne.

Zalety kremu znieczulającego TKTX:

 • działa natychmiastowo
 • szybko działająca formuła
 • maksymalna siła działania
 • kompatybilny z każdym rodzajem skóry
 • długotrwały efekt

Zastosowanie kremu TKTX

Kremu TKTX można użyć w wielu przypadkach, takich jak:

 • zabiegi laserowe
 • wykonywanie tatuażu
 • usuwanie tatuażu
 • piercing
 • mezoterapia igłowa
 • depilacja
 • makijaż permanentny

Przed zastosowaniem należy uważnie przeczytać składniki kremu i wziąć pod uwagę wszelkiego rodzaju działania niepożądane. Produkt oryginalny to bezpieczny środek, który silnie znieczula, ale w przypadku osób uczulonych na składniki maści może powodować reakcje alergiczne. Należy korzystać z kremu ostrożnie, bo producent nie bierze odpowiedzialności za działania niepożądane. Przeciwwskazaniem raczej nie są delikatne problemy skórne, jednak warto wykonać próbę alergiczną przed faktycznym użyciem.

Artykuł powstał przy współpracy z sklepem oferującym kremy znieczulające TKTX https://www.tktx-znieczulenia.pl

(Visited 248 times, 1 visits today)