Klinkier Przysucha to marka o światowej sławie i renomie. Firma powstała już w 1972 roku, od tamtego czasu specjalizuje się w produkcji ceramiki klinkierowej. Wieloletnie doświadczenie i najwyższa jakość wyrobu przyniosły jej uznanie na całym świecie. Zakłady produkcyjne rozlokowane w wielu miastach Europy produkują co roku około 70 000 000 płytek w różnorodnej kolorystyce, strukturze i formatach. Najnowsze technologie umożliwiają firmie wytworzyć praktycznie niczym nie ograniczone rodzaje produktów, które wykazują się najwyższymi parametrami technicznymi. Klinkier Przysucha oferuje rozwiązania dla budynków w każdym stylu.Klinkier Przysucha produkuje swoje wyroby zgodnie z Zakładowym Systemem Kontroli Produkcji, oznakowane są one znakiem CE. Badania przeprowadzone w Instytucie Szkła i Ceramiki w Warszawie przydzieliły Deklaracje Zgodności dla każdego typu wyrobów firmy. Są one gwarancją najwyższej jakości wyrobów i ich zgodności z wymaganiami zawartymi w deklarowanej normie i posiadania określonych właściwości fizyko – chemicznych.

Firma Klinkier Przysucha oferuje różnorodne wyroby ceramiczne. Płytki elewacyjne posegregowane zostały w kilka lini. W Dream House znaleźć można klasyczne barwy klinkieru w ciepłych czerwieniach i brązach, jak również w nowoczesnych szarościach i czerniach, wszystkie one prezentują się naturalnie, a ich lico jest gładkie. Kolekcja Old Castle to zadziwiająca struktura płytek – nieregularny kształt lica, niepowtarzalność każdej z cegiełek pozwalają utworzyć unikatowe efekty aranżacyjne. Free Art to z kolei kolekcja otwarta na nowoczesne i niebanalne pomysły architektów i inwestorów, dyktowane przez wyobraźnię projektujących je osób. Są to barwy ekspresyjne, zdecydowane, nasycone i odważne i takich też właścicieli szukają.

Daszki ogrodzeniowe Klinkier Przysucha to nowoczesne i estetyczne rozwiązania na miarę potrzeb najbardziej wymagających klientów. Daszki produkowane są w wielu rozmiarach i kolorach, a nowoczesny projekt sprawia, że doskonale chronią ogrodzenie przez wodą. Do kolekcji daszków Klinkier Przysucha proponuje idealnie dostosowane łączniki, które świetnie sprawdzają się tam, gdzie standardowe daszki nie spełniają swojej roli. Można z nich tworzyć ciągi dowolnej długości i pokrywać najróżniejszej szerokości słupy ogrodzeniowe.

Parapety i schody Klinkier Przysucha to kolekcja nowoczesnych i solidnych w swym wykonaniu najbardziej unikatowych ceramik, zdolnych do wykreowania najbardziej niebanalych aranżacji.

(Visited 286 times, 1 visits today)