Marzysz o pięknych lokach? W takim przypadku nie musisz wcale kręcić ich na wałkach! Teraz wystarczy dobra lokówka automatyczna, dzięki której uda ci się stworzyć piękne loki w rekordowo krótkim czasie!

Lokówki automatyczne to ostatni hit w dziedzinie stylizacji włosów. Urządzenie to jest przeznaczone dla osób chcących uzyskać wspaniałe loki bez wysiłku. Jeśli masz trudności z operowaniem szczotką i suszarką, nie lubisz tradycyjnych lokówek lub wałków, dobra lokówka automatyczna może być w twoim przypadku strzałem w dziesiątkę.Lokówka automatyczna – jak to działa?

Dzięki lokówkom automatycznym możemy zakręcić loki bardzo łatwo. Urządzenie posiada specjalną komorę, do której wkręca się pasmo włosów. Komora nagrzewa je i po paru sekundach mamy zakręcony lok.

Do użycia lokówki automatycznej potrzebujemy tylko jednej ręki – nie musimy więc obawiać się, że loki wyjdą nieładnie, nawet wtedy, gdy nie mamy doświadczenia w ich kręceniu.

Jak wybrać dobrą lokówkę automatyczną?

Aktualnie w sprzedaży możemy znaleźć wiele modeli lokówek automatycznych. Ceny rozpoczynają się od około 150 złotych, a kończą na przeszło 500 złotych w przypadku markowych modeli. Jednak dobra lokówka automatyczna wcale nie musi kosztować nas bardzo dużo. Jeśli także rozglądasz się za odpowiednim modelem dla siebie, sprawdź już teraz, na co zwrócić szczególną uwagę.

Komora grzewcza

Przede wszystkim lokówka powinna być wykonana z solidnych materiałów i powinna mieć ceramiczną lub wyłożoną turmalinem komorę grzewczą. Metalowe elementy grzewcze mogą szybko zniszczyć włosy!

Regulacja temperatury

Następnie ważna jest możliwość zmiany temperatury lokówki. Dzięki temu możemy dopasować skręt loków indywidualnie do swojego typu włosów oraz efektu, jaki oczekujemy – im krótszy czas, tym loki są bardziej naturalne, im dłuższy, tym są mocniej skręcone. Licznik odmierzający czas wskaże, kiedy lok będzie gotowy.

Kierunek skrętu

Dzięki zmianie kierunku skrętu loków uzyskamy bardziej naturalny efekt.

W doborze odpowiednich lokówek możemy również sprawdzić opinie dotyczące poszczególnych modeli – znajdziemy je on-line. Zakupy także możemy wykonać przez internet!

(Visited 381 times, 1 visits today)