Nowe kawalerki cieszą się w Lublinie ogromnym zainteresowaniem. W takie mieszkanie warto zainwestować z paru ważnych powodów – tym bardziej że Lublin to jedno z najdynamiczniej rozwijających się miast we wschodniej części Polski.Nowa kawalerka w Lublinie – duży wybór

 

Popyt na nowe kawalerki w stolicy Lubelszczyzny – i nie tylko zresztą tam – nie spada od wielu lat. Wybór w tym zakresie jest bardzo duży, co ułatwia znalezienie odpowiedniego mieszkania. Lublin jest z punktu widzenia deweloperów bardzo atrakcyjnym miastem z doskonałymi perspektywami na przyszłość – stąd realizowanych jest tu coraz więcej inwestycji z zakresu budownictwa mieszkaniowego.

Każdy jest w stanie znaleźć w Lublinie nową kawalerkę odpowiadającą konkretnym potrzebom pod względem lokalizacji, rozkładu pomieszczeń oraz lokalizacji. W ofercie deweloperów nie brakuje zarówno mikro kawalerek o powierzchni kilkunastu metrów kwadratowych, jak i kawalerek większych, w których z powodzeniem mogą mieszkać nawet dwie osoby.

 

Nowa kawalerka w Lublinie – atrakcyjne ceny i pewna inwestycja

 

Jak podkreślają eksperci z firmy deweloperskiej Orion, ogromną zaletą nowych kawalerek w Lublinie są ich atrakcyjne ceny – znacznie niższe w porównaniu z cenami obowiązującymi np. w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku czy Krakowie.

W Lublinie za 1 m kw. mieszkania od dewelopera trzeba zapłacić średnio ok. 7140zł. To bardzo korzystna stawka – zwłaszcza że mieszkania w stolicy województwa lubelskiego nie tracą na wartości, a wręcz przeciwnie.

Takie nieruchomości można sprzedać lub wynająć i sporo na tym zyskać, w związku z czym zakup kawalerki można z powodzeniem potraktować jako doskonałe zabezpieczenie na przyszłość. Sporo osób kupuje takie mieszkania wyłącznie z myślą o najmie – Lublin to ważny ośrodek akademicki i turystyczny.

 

Nowa kawalerka w Lublinie – komfort i wygoda

 

Przy projektowaniu i budowie mieszkań deweloperzy stawiają na funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania, dzięki którym w kawalerkach żyje się wygodnie, a koszty ich utrzymania nie należą do wysokich.

(Visited 48 times, 1 visits today)