Nie tak dawno moja córka poszła do szkoły. Postanowiłem zainstalować na jej telefonie aplikację do kontroli rodzicielskiej, aby mieć pewność, że zawsze jest bezpieczna. Rzeczywiście, takie usługi są poszukiwane na rynku i cieszą się dużą popularnością. Internetowe sklepy z aplikacjami oferują szeroki wachlarz takich usług dla rodziców. Przede wszystkim różnią się kosztem, funkcjonalnością, popularnością, jakością pracy. Zdecydowałem się na Kid Securiti. 

Kid Security: dlaczego najlepszy tracker według opinii użytkowników?

Zawsze czytam recenzje przed skorzystaniem z jakiejkolwiek usługi. Zrobiłem tutaj dobre pierwsze wrażenie. Najpierw spojrzałem na statystyki w Google Play. Około 22 użytkowników podzieliło się już swoimi opiniami. Suma wszystkich recenzji jest nie mniejsza niż szacowane 4,5. Dziękujemy Kid Securiti za pierwsze miejsce w konkursie. Ta aplikacja nie ukrywa żadnego zjawiska, ale łączy w sobie jego zalety. Zespół wsparcia jest zawsze gotowy do rozwiązania Twojego problemu. Niemal natychmiast reagują na Twoją wiadomość i zaczynają ją rozumieć.

Dlaczego Kid Security?

Jedną z najciekawszych korzyści jest bezpłatne korzystanie z trackera. Możesz korzystać ze wszystkich funkcji i nie płacić za dodatkowy abonament. Ta aplikacja zawiera dużą liczbę funkcji dla różnych sytuacji. Aplikacja stara się uczynić Twoje życie wygodniejszym i oferuje wiele opcji, jak z niej korzystać.

Funkcje i narzędzia aplikacji

Kid Security to aplikacja mobilna do kontroli rodzicielskiej, która zawiera dodatkowe funkcje, aby mieć oko na ucznia. Tutaj możesz ustawić kontrolę dla jednego, dwojga lub nawet 4 lub więcej dzieci.

Aplikacja Kid Security jest instalowana na smartfonie osoby dorosłej. Na gadżecie dla dzieci musisz zainstalować usługę Tigrow i wprowadzić kod PIN, aby zsynchronizować urządzenia. Obie aplikacje mobilne są dostępne do bezpłatnego pobrania w Google Play.

Tigrow to aplikacja na smartfony dla dzieci, przepełniona jasnym interfejsem, wyposażona w przydatne ustawienia dla wygody rodziców i posiada zaawansowane ustawienia – możesz ustawić kod PIN, aby dziecko nie mogło usunąć aplikacji. Serwis posiada przydatne dodatkowe funkcje: quizy, obowiązki i zadania rodzicielskie oraz wspólny czat rodzinny. Jest też funkcja śledzenia sukcesów – jest to motywator, który pozwala wyznaczać sobie cele. A jeśli do nich dotrzesz, możesz otrzymać nagrodę w postaci monet.

Co zawiera aplikacja Kid Securiti?

1.       Geolokalizacja

Geolokalizacja jest głównym celem Kid Security. Dzięki niej zawsze wiesz, gdzie jest Twoje dziecko, a nawet widzisz, gdzie było. Z aplikacji może korzystać jednocześnie dwoje rodziców, dzięki czemu w razie nagłej utraty telefonu można go od razu odnaleźć. Wygodna mapa pokazująca wszystkie ulice i zaułki. Na szczególną uwagę zasługują obiekty główne takie jak szpital, apteka, szkoła. Nie martw się, że telefon Twojego dziecka się wyczerpie, możesz zobaczyć, ile procent pozostało. Lokalizacja będzie aktualizowana co 2-3 minuty.

2.       Słuchaj dźwięków wokół dziecka online

Główną wadą jest to, że czas słuchania jest ograniczony do 5 minut. Ale programiści informują o tym z wyprzedzeniem, proszę o tym pamiętać. Możesz nagrać wszystkie dźwięki. Możesz dobrze słyszeć bez zakłóceń, mowa jest łatwa do odróżnienia. Dziecko nie podejrzewa, że ​​aplikacja jest uruchomiona na telefonie.

3.   Silna aktywacja sygnału

Jeśli telefon Twojego dziecka jest wyłączony, możesz włączyć alarm dźwiękowy. Po naciśnięciu przycisku „Wyślij sygnał” na gadżecie dziecka, niezależnie od trybu jego telefonu, rozlega się głośny dźwięk. Słyszy dźwięk syreny i zdaje sobie sprawę, że szukają go rodzice. To moja ulubiona i najwygodniejsza funkcja. Ale to nie wszystko. Serwis Tigrow posiada przycisk SOS dla dzieci. Jeśli go naciśniesz, zacznie powiadamiać smartfon rodziców.

4.     Możliwość ograniczenia czasu spędzanego przez dziecko na grach.

Aplikacja Kid Security ma „Statystyki aplikacji”. Z jego pomocą w prosty sposób możesz śledzić, ile czasu Twoje dziecko spędza przy telefonie. Możesz śledzić wszystkie gry, komunikatory i aplikacje, z których korzysta Twoje dziecko w ciągu dnia, z podziałem na czas. Jeśli chcesz ograniczyć czas, jaki Twoje dziecko spędza w Internecie, to do Twojej dyspozycji jest funkcja ograniczania czasu w sieci. Można to znaleźć w ustawieniach aplikacji.

5.   Możliwość sprawdzenia korespondencji dziecka

Korespondencja wszystkich komunikatorów jest duplikowana w aplikacji nadrzędnej Kid Security. Rodzice mogą zobaczyć, kto pisze do dziecka. Pozwala to ostrzec go przed przypadkowymi i podejrzanymi znajomymi w sieci. Ważny aspekt: ​​aby go aktywować, musisz wykupić płatną subskrypcję.

Abonamenty

Aplikacja Kid Security zapewnia swoim użytkownikom wiele funkcji, które są dostępne za darmo. Ale jeśli chcesz rozszerzyć ich zasięg, do wyboru jest kilka opcji subskrypcji.

– Członkostwo Premium

– Słuchaj online przez miesiąc

– Bezpłatne słuchanie online Plus Premium

Możliwości aplikacji można opisywać w nieskończoność, ale wszystkie korzyści odczuwa się dopiero po samodzielnym jej użyciu na smartfonie. Wybrałem bezpłatną usługę Kid Security i byłem zadowolony. Funkcjonalność programu zaskoczyła całą naszą rodzinę. Córka zwróciła uwagę na jasny i dynamiczny interfejs aplikacji. Gorąco polecamy korzystanie i polecanie znajomym.

(Visited 407 times, 1 visits today)