Jeśli jest jakaś kobieta, która potrafi Cię zmotywować, to jest to właśnie Ana Lewandowska. Kobieta zaangażowana w promowanie zdrowego stylu życia. Kobieta, która ma miliony zwolenników i tysiące kobiet zadowolonych z efektów. Na co czekasz, żeby zacząć działać?Istnieje wiele stereotypów na temat ćwiczeń w połączeniu z dietą. Ale Anna Lewandowska stworzyła aplikację, która pozwala na śledzenie ćwiczeń i diety za pomocą jednego kliknięcia w telefonie komórkowym.

Po tym świątecznym okresie obżarstwa i dodatkowej lampki wina lub kieliszka wódki, co jest lepszym momentem, aby zacząć? Wielu z nas ma postanowienia noworoczne lub prosi św. Mikołaja lub trzech króli o prezenty, aby uprawiać sport. To dobry początek, ale trzeba być silnym psychicznie, aby zmiana stała się naszym nowym sposobem na życie.

Przyzwyczajeni do uprawiania sportu przed telewizorem z piwem lub jedząc pizzę, nie będzie to łatwe, ale musimy myśleć, że jest to możliwe. Oglądanie meczów piłki nożnej czy skoków narciarskich jest jak najbardziej w porządku, ale brzuch rośnie wraz z upływem czasu. Jeśli dobrze zaczniesz rok, masz duże szanse, aby zakończyć go lepiej. Anna Lewandowska to nie tylko spektakularna motywatorka, to wzór dla kobiet. Jest to bardziej kwestia ciągłości niż inteligencji. Nie ma znaczenia ile masz lat, ile masz wzrostu czy ile ważysz… Ona poprowadzi cię w twojej drodze, ale musisz zaufać i wytrwać.

Uważa, że zjedzenie dobrego ramenu jest lepsze niż wielki talerz makaronu czy kilogram frytek z ketchupem. A jeśli chodzisz do restauracji, to chodź czasem, staraj się nie wybierać cały czas najbardziej tłustych czy kalorycznych dań. Dowiesz się również, jak ulepszyć swoje dania w domu, unikając soli, glutenu, mąki i białego pieczywa. Wiemy, wygląda jak góra Kilimandżaro, ale nigdy nie wejdziesz na szczyt, jeśli nie zaczniesz chodzić. Kilogramy same będą schodzić, a Twoja sylwetka i samopoczucie będą coraz lepsze.

Ważne jest, aby nie popaść w obsesję, po drodze są trudności, dni kiedy czujesz się gorzej, przeziębieniaegzaminy, dodatkowe godziny pracy ……. ale ciągłość prowadzi do sukcesu. Zawsze budzić się myśleć że ja jest iść wielki dzień i że ty czujesz dumnego gdy ty iść łóżko spać. Bycie pozytywnym jest również bardzo ważne i stanowi część planu, który należy wykonać. W zimie trudniej jest się ruszać ze względu na światło słoneczne, szybko robi się ciemno, ale warto zorganizować sobie ćwiczenia w domu lub na siłowni i wypić filiżankę herbaty zamiast słodzonych napojów gazowanych.

Towarzyszyć codziennej rutynie z muzyką, nie jest tylko radio, można słuchać swoich ulubionych zespołów z różnych aplikacji. I, jeśli możesz, zafunduj sobie od czasu do czasu wyjście do kina. Jest nie tylko Netflix, choć mamy pewną tendencję do oglądania wszystkiego na tej platformie.

Krótko mówiąc, upiększaj się, zacznij pracować z radością, zrób sobie dobre śniadanie i zamień 400 kaloryczną kawę na dobrą czarną lub herbatę. W ciągu kilku tygodni poczujesz się lepiej. A kiedy pójdziesz na zakupy po ubrania, zauważysz różnicę 🙂

(Visited 60 times, 1 visits today)