Nie żyje amerykański aktor Robin Williams. Został znaleziony martwy w swoim domu w Tiburon Północnej Kalifornii. Najprawdopodobniej popełnił samobójstwo – poinformował Reuters. Miał 63 lata.

Jak pisze agencja Reutera, koroner przekazał, że aktor został znaleziony w poniedziałek w południe czasu lokalnego w swoim domu.

Prawdopodobną przyczyną śmierci jest samobójstwo przez uduszenie. Zaznaczył jednak, że przyczyna śmierci jest cały czas badana. Sekcja zwłok przewidziana jest na wtorek.
“Swoim niezmierzonym talentem hojnie obdarowywał wszystkich”
Ameryka jest… czytaj dalej »
Problemy aktora
“Robin Williams odszedł dziś rano. Walczył z ciężką depresją. To tragiczna i nagła strata. Pogrążona w żałobie rodzina z szacunkiem prosi o zachowanie ich prywatności” – przekazał wydawca Williamsa w komunikacie, który cytuje “New York Daily News”.

W ubiegłym miesiącu aktor, który w przeszłości zmagał się z uzależnieniem, zaczął korzystać z centrum rehabilitacji w Minnesocie, dzięki czemu miał utrzymać trzeźwość.

Przedstawiciele Williamsa przekazali, że nie brał on wtedy narkotyków ani nie pił alkoholu, a do centrum udał się aby “dostroić się i skupić” na trzeźwości po pracowitym okresie.

Williams jest przede wszystkim znany z ról komediowych w filmach takich jak “Klatka dla Ptaków” czy “Pani Doubtfire”. Grał jednak także w dramatach. W 1997 roku otrzymał Oscara za rolę drugoplanową w dramacie “Buntownik z wyboru”.

 

 

Share
(Visited 247 times, 1 visits today)