Wyjazd nad morze często kojarzy się z wakacjami, słońcem i plażowaniem, tymczasem z uroków Bałtyku z powodzeniem można korzystać przez cały rok. Jedną z takich wyjątkowych okazji są niewątpliwie walentynki nad morzem. Atrakcji i romantycznego potencjału nie brakuje, a specjalne oferty walentynkowe przygotowuje wiele hoteli i resortów. Sprawdź, jak zaplanować romantyczny wyjazd w tym czasie i z jakich udogodnień można skorzystać.Istnieje kilka powodów, dla których warto zdecydować się na wyprawę nad Bałtyk właśnie zimą. Po pierwsze, możesz liczyć na zdecydowanie mniejszy tłok, zwłaszcza na trasach spacerowych i na plaży. Po drugie, do dyspozycji masz wiele atrakcji, w tym niektóre przygotowane specjalnie na Święto Zakochanych. Po trzecie wreszcie, specjaliści zgodnie twierdzą, że mamy wtedy do czynienia z najwyższym stężeniem jodu. A także brakiem smogu! Dodatkowo w powietrzu czuć również… miłość.

Jak zaplanować walentynki nad morzem?

Morze Bałtyckie zachwyca nie tylko w sezonie letnim. Zimą jest tu równie uroczo – i to niezależnie od tego, czy akurat dopisze pogoda i zacznie prószyć śnieg czy może skupisz się na komforcie, jaki dostarczają hotele, i urozmaicisz dni długimi spacerami po plaży.

Jak wspomnieliśmy już wyżej, poza sezonem letnim nad morzem jest zdecydowanie mniej tłoczno, dlatego – wyjeżdżając w parze – będziecie mogli w pełni poczuć spokojny, nadmorski klimat i odpocząć. Wybierzcie się na spacer plażą lub promenadą, a później odpocznijcie, wybierając zabiegi spa czy korzystając z łaźni parowej.

Romantyczne walentynki – na przykładzie Hotelu Gwiazda Morza

Walentynkowy wyjazd będzie udany pod warunkiem, że znajdziesz korzystną ofertę hotelową, dzięki której będziecie mogli zrelaksować się we dwoje. Zwróć uwagę na specjalną ofertę przygotowaną przez Hotel Gwiazda Morza – wszelkie szczegóły znajdziesz na www.gwiazdamorza.com. Jakie atrakcje tego rodzaju oferta zawiera?

  • Nocleg w komfortowym pokoju lub apartamencie.
  • Wyżywienie, z romantyczną kolacją przy świecach włącznie.
  • Zabiegi spa oraz łaźnia parowa, w tym indywidualne dobrane zabiegi i wyjątkowe masaże dla dwojga.
  • Możliwość skorzystania z sauny, basenu, jacuzzi.
  • Dostęp do siłowni oraz możliwość wykupienia dodatkowych zajęć sportowych.

Jak widać, romantyczne walentynki to nie tylko szeroka, piaszczysta plaża, szumiące fale i zachodzące słońce – choć z pewnością te cechy to ważne argumenty przemawiające za wybraniem się nad Bałtyk – ale także prawdziwa moc atrakcji, z których skorzystają zarówno osoby bardziej aktywne, jak i miłośnicy błogiego lenistwa.

Jeśli chcesz, aby towarzyszył ci twój pupil, upewnij się, że hotel przyjmuje także czworonożnych gości. W przypadku Hotelu Gwiazda Morza jest to akurat możliwe.

Morze zimą – dodatkowe zalety

Pobyt nad morzem zimą można w dużym stopniu dopasować do upodobań gości. Chcesz, aby twój pobyt polegał przede wszystkim na odpoczynku i wyciszeniu? Skorzystaj z przestronnego tarasu widokowego, spacerów i kontaktu z naturą, chociażby na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Lubisz aktywność? Wybierz się na basen lub siłownię. Cenisz zwiedzanie? Obiekt ulokowany we Władysławowie to możliwość odwiedzenia portu, Wieży Widokowej w Domu Rybaka czy średniowiecznej osady.

Z Władysławowa jest bardzo blisko do innych ciekawych ośrodków miejskich, jednak jesteśmy przekonani, że już najbliższa okolica dostarczy ci mnóstwa wrażeń.

(Visited 31 times, 1 visits today)