W stałych związkach po pewnym czasie opadają emocje, a pożądanie może jeszcze nie wygasa, ale z pewnością nie jest już tak płomienne jak na początku. W takim momencie wiele par zaczyna zwracać baczniejszą uwagę na to, co ich łączy poza łóżkiem, ale wiele również zaczyna przechodzić kryzys. Udane życie erotyczne jest bardzo istotne dla trwania związku, więc warto zastanowić się nad jego urozmaiceniem. Jak można to zrobić?By było jak na początku…

Nie da się ukryć, że pierwsze chwile nowego związku są bardzo gorące – później jednak stopniowo temperatura opada, a para zaczyna bardziej skupiać się na codziennych sprawach, niż na tych łóżkowych. Wszystko przez rutynę, której niektórzy zakochani nie umieją zapobiegać – a przecież jest to bardzo proste i w dodatku przyjemne!

Zacząć można od różnych pozycji, których przecież jest cała masa – niektóre wymagają dobrej kondycji i wysportowanego ciała, ale inne są przeznaczone dla każdej pary. W sieci można znaleźć mnóstwo pomysłów – pozycje hinduskie, arabskie, dla zaawansowanych, różne odmiany pozycji na jeźdźca, pozycje gdzie dominuje kobieta, mężczyzna, pozycje do wanny itp. Można przecież przerabiać wszystkie po kolei, albo eksperymentować z miejscem, czyli właśnie kochać się raz w łazience, raz w kuchni, a może nawet w toalecie na jakiejś imprezie! Wszystko zależy od samej pary – upodobań zakochanych i ich kreatywności. Podobne możliwości szybko sprawią, że temperatura w związku podskoczy o wiele stopni! Pamiętajcie też, by czasem umawiać się na seks (piszcie do siebie SMS-y już od rana, by potęgować napięcie na wieczór), a czasem robić to spontanicznie!

Gadżety erotyczne dla par

Istnieje też mnóstwo gadżetów erotycznych, które można z powodzeniem wykorzystać, by uatrakcyjnić swoje życie erotyczne. Wiele pomysłów można znaleźć w sklepie internetowym eRozkosz. Przede wszystkim przyda się efektowna bielizna – zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn (dla panów wciąż powstają coraz to seksowniejsze produkty). Warto zamówić sobie także kilka stymulujących gadżetów – zaczynając od lubrykantów, a na jadalnych, czekoladowych kajdankach kończąc. Wielką popularnością cieszą się również zabawne prezenty do wspólnej zabawy – na przykład wszelkie gry erotyczne, gdzie rzuca się kostką, albo gra kartami by to one zadecydowały co dziś się robi i gdzie.

Dużą popularnością cieszą się także żele i rozgrzewające olejki do masażu erotycznego, dzięki którym już gra wstępna może być przyjemniejsza niż kiedykolwiek. Jak widać, istnieje wiele sposobów na podniesienie temperatury w sypialni – na eRozkosz można znaleźć jeszcze mnóstwo innych pomysłów. W sieci jest zresztą wiele sklepów, które posiadają duży asortyment podobnych produktów.

Sprawdź akcesoria erotyczne na eRozkosz.pl

(Visited 332 times, 1 visits today)