arstyl-ci1-nmc-glowicaUrządzasz właśnie nowy dom lub mieszkanie, zależy Ci na ciekawych rozwiązaniach architektonicznych, a jednocześnie nie chcesz przesadnie obciążyć domowego budżetu? A może remontujesz stare pomieszczenia, martwiąc się szeregiem usterek i niedoskonałości? Niezależnie od sytuacji, z opresji wyratuje Cię sztukateria.

Najbardziej komfortową sytuacją jest uzyskanie gotowego do wykończenia wnętrza – świeżego, nowego, starannie oddanego nowym właścicielom do dowolnego urządzenia i eksploatacji. Możemy wówczas nadać mu dowolny styl i kierunek, wybierać spośród gotowych na rynku możliwości i cieszyć się wymarzonym, nowoczesnym efektem. Znacznie częściej jednak zdarza się, że zabieramy się za remont domów i mieszkań już zamieszkiwanych. Takich z duchem i historią, ale jednocześnie całą gamą niedociągnięć i usterek, które wypadałoby skrzętnie zamaskować.

Produkty z pianki ratunkiem na defektyW obydwu przypadkach warto jest sięgać po sprawdzone i ekonomiczne rozwiązania – zamiast wydawać fortunę na fachowców, spróbować sięgnąć po sztukaterię. Doskonałą opcją jest tutaj sztukateria NMC, wykonywana z pianki syntetycznej. Jej producent osiągnął w swojej branży jakość, której próżno szukać u konkurencji – dzięki umiejętnemu opracowaniu receptury materiału oraz zaawansowanym technikom produkcji oddaje dziś do użytku elementy wykończeniowe wyjątkowo wytrzymałe i plastyczne, lekkie i łatwe w montażu, niewymagające ani większego doświadczenia, ani skomplikowanych narzędzi.

Bez względu na to, czy interesują nas listwy NMC, profile NMC czy inne jeszcze produkty z szerokiego asortymentu marki, każdorazowo mamy pewność otrzymania sprawdzonego i niezawodnego produktu. Z kolei mnogość ich zastosowań potrafi wyratować nas tutaj z niejednej opresji. Listwy przypodłogowe NMC sprawdzą się bowiem nie tylko jako idealne wykończenie powierzchni podłogi – zamaskują także dziury, odpryski, i kable, których wcale nie mamy ochoty oglądać. Podobnie montowane na sufitach i ścianach NMC listwy rozprawią się ze wszelkimi niedoskonałościami, a ponadto przełamią rutynę wnętrza.

Solidność i trwałość? Za rozsądną cenę

Każda listwa NMC to przy tym gwarancja trwałości, świetnego wykonania i łatwości montażu. Bogata oferta firmy wykracza jednak daleko poza wspomniane już listwy NMC czy profile NMC – znajdziemy tu także inne akcesoria wykończeniowe, przy pomocy których zrewolucjonizujemy każdą przestrzeń. Wspomnieć można choćby rozety o przeróżnych rozmiarach i kształtach, narożniki do listew, pilastry, głowice, półkolumny i bazy do nich, a także wiele innych.

Sztukateria NMC oferuje szeroki wachlarz możliwości, tak aby każdy klient odnalazł tutaj najbardziej pożądane przez siebie materiały. Bez względu zatem na to, czy dana listwa NMC ma zakryć wynikłe z eksploatacji defekty, czy zwieńczyć wykańczane dopiero co wnętrze, możesz mieć pewność, że efekt będzie satysfakcjonujący i – co równie ważne – trwały. Tutejsza pianka świetnie sprawdza się bowiem w architekturze wnętrz i elewacji, o czym przekonały się już tysiące klientów.

Artykuł powstał przy współudziale efekciarnia.pl – sklepu wykończeniowego.

(Visited 704 times, 1 visits today)