11202659_1159614470732443_3402553503154199480_n

Gdy w niedzielę odezwał się do mnie mój znajomy Ryszard z informacją … kurcze zagrałam w teledysku … pomyślałem ok fajnie … Ale jak się dowiedziałem że zagrał w Teledysku swojego syna i zobaczyłem nagranie byłem już pod wrażeniem. Do tej pory Ryszard Rychlik poznałem jako świetnego menadżera i lidera w branży MLM. Ale w tej roli widzę go po raz pierwszy ( aktora )

Spodobało mi się jego zaangażowanie w ten projekt i sposób jaki o tym mówi .. sam jestem ojcem dlatego gratulacje dla ciebie i syna .. Przeczytaj co napisał:

Marzenia się spełniają.

Kiedyś marzyłem , że chciałbym zagrać w teledysku, ale w najśmielszych marzeniach nie sądziłem, że zagram w teledysku mojego syna. ” MULTI” Proszę zatem wszystkich, nie poddawajcie się w swoich marzeniach.

Dziękuje wszystkim fanom za dotychczasowe wsparcie i wszystkim znajomym za wsparcie i Proszę o jeszcze:) lajki  dla teledysku i udostępniajcie jeśli się wam podoba.

Jako Ojca rozpiera mnie duma, ale chciałbym dać wam coś co może w życiu się przydać.

Może to oklepane słowo, ale tak jest, nigdy ale to nigdy się nie poddawajcie gdy raz podejmiecie decyzję co chcesz osiągnąć. Marzenie jest najważniejsze, nie ważne jak, ważne ze masz marzenie. Mój syn( ” MULTI” ) nie ma studia nagraniowego, i wiele rzeczy nie ma jakie mają profesjonaliści w tej branży, ale ma najważniejsze,,,MA MARZENIE.

Dzięki temu możemy oglądać ten teledysk i być pod wrażeniem , zę ma już 926 000 wyświetleń w 10 dni.

Z góry wszystkim dziękuje i życzę wam z całego serca aby się spełniły wasze marzenia:) SYNU,,,JESTEM Z CIEBIE DUMNY, ZROBIŁEŚ KAWAŁ DOBREJ ROBOTY, DZIĘKUJE BOGU, ŻE JESTEM TWOIM OJCEM !!!

Ryszard Rychlik

Koniecznie zobacz teledysk:

(Visited 1 087 times, 1 visits today)