Walentynki, czyli święto miłości to czas, kiedy szukamy wyjątkowych prezentów dla swoich ukochanych. Chcemy przypomnieć partnerowi, lub partnerce o swojej miłości.

Kiedy związek jest na tyle poważny, a relacje między partnerami na tyle bliskie i nieskrępowane, można pomyśleć o nieco bardziej wyszukanym i oryginalnym prezencie niż bukiet róż, romantyczna kolacja czy poduszka w kształcie serca. W Walentynki warto zaszaleć i zaskoczyć ukochaną osobę czymś zupełnie wyjątkowym. Poniżej 5 niebanalnych pomysłów na prezenty rozgrzewające do czerwoności, które pozwolą wnieść związek na zupełnie nowy poziom.Bezwzględnie dopieszczona

Stymulator łechtaczki to idealny pomysł na prezent dla kobiety, którą chcesz wysłać na orbitę rozkoszy.Nie ważne, że Ty sam możesz stymulować jej łechtaczkę. Dzięki małemu wibrującemu gadżetowi, Twoja ukochana będzie mogła zaserwować sobie odrobinę przyjemności nawet wtedy, kiedy Ciebie akurat nie ma w pobliżu. Myśląc o Tobie, będzie przeżywać chwile uniesień, a kiedy się spotkać, z pewnością skutecznie się odwdzięczy.

Ty decydujesz o jej przyjemności

Zdalnie sterowane wibrujące jajko, to wspólna zabawa z dreszczykiem emocji. Ty masz pilota, ona ma odbiornik tam, gdzie zaserwuje jej najwięcej rozkoszy. Ty decydujesz o tym, kiedy i jak mocno będzie stymulowana. Ty rządzisz, a ona z pewnością i nieskrywaną przyjemnością ulegnie Twojej władzy.

Wspólne zabawy w kary i nagrody

Chciałbyś poczuć się jak tajemniczy i władczy Christian Grey? A może chciałabyś zostać zniewolona I uwiedziona jak Anastazja Steel?Akcesoria BDSM będą idealnym prezentem dla otwartych i gotowych na nowe doznania par, które bezwzględnie sobie ufają i pragną przeżyć coś nowego i podniecającego. Komplet skórzanych kajdanek, pejcz a może szpicruta, to od Was zależy, gdzie leży granica.

Pierścień mocy

Wibratory, wibrujące jajka, masażery, to akcesoria, które posiada niejedna nowoczesna i wymagająca kobieta. Jednak nie tylko kobiety mogą czerpać przyjemność z wibrujących zabawek erotycznych. Jeżeli chcesz sprezentować coś wyjątkowego swojemu partnerowi, zaskocz go wibrującym pierścieniem na penisa. Dzięki temu niewielkiemu gadżetowi jego erekcja będzie dłuższa i mocniejsza, co Wam obojgu zapewni niezapomniane doznania.

Namiętna gra

Długi upojny wieczór Walentynkowy warto rozpocząć niepozorną grą, która będzie doskonałym wstępem i inspiracją do namiętnych igraszek w sypialni. W ramach Walentynkowego prezentu możecie razem wybrać i sprezentować sobie jakąś pikantną grę erotyczną, która pozwoli Wam zaszaleć w łóżku i nie tylko.

Polecamy również inne prezenty erotyczne na Walentynki

Nowe nie musi być groźne

Często boimy się nowości, czujemy lęk przed eksperymentami, przed poszerzaniem swoich horyzontów, przekroczeniu granic. Rutyna jest bardzo groźna dla związków, dlatego, żeby się na nią nie narażać, od czasu do czasu dobrze spróbować czegoś nieoczywistego. Pierwszym krokiem może być właśnie prezent erotyczny dla ukochanej osoby, który zapewni Wam obojgu dobrą zabawę i mnóstwo przyjemności.

(Visited 437 times, 1 visits today)