Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem pracy dorywczej, z pewnością zastanawiasz się, jaka forma zatrudnienia może być najbardziej atrakcyjna. Przede wszystkim pomyśl o tym, ile czasu możesz poświęcić na dodatkową pracę, jakie zarobki będą dla Ciebie satysfakcjonujące, co potrafisz i czego oczekujesz od idealnego zajęcia.

W końcu ideą pracy dorywczej jest zarobienie dodatkowych pieniędzy, które poprawią stan domowego budżetu, a także pozwolą zaoszczędzić mniejsze lub większe sumy na wydatki – remont mieszkania czy zakup nowego samochodu do rodzinnego użytku.Różne opcje dodatkowego zatrudnienia

Ofert pracy na rynku nie brakuje! Osoby dysponujące własnym pojazdem mogą szukać zarobku jako dostarczający zamówienia ze sklepów internetowych kurierzy lub rozwoziciele pizzy. W grę wchodzi też sezonowy zbiór owoców lub warzyw (truskawek, szparagów, borówki amerykańskiej. Ponadto rozwiązaniem może być telemarketing czy obsługa korespondencji wychodzącej we wszystkich przedsiębiorstwach obsługujących masowego klienta, a więc w sieciach telefonii komórkowej lub TV.

Klasycznym zajęciem dorywczym jest też przeprowadzanie ankiet czy roznoszenie ulotek (w grę wchodzi zarówno wręczanie ich przechodniom, jak i wrzucanie do skrzynek pocztowych w blokach). Innymi propozycjami pracy dodatkowej mogą być prezentacje i promocje towarów w hipermarketach oraz występowanie w roli hostessy na targach czy wydarzeniach biznesowych oraz podjęcie zatrudnienia w charakterze konsultantki bądź konsultanta.

Co wybrać?

Z jednej strony nie brakuje dziś ofert pracy dorywczej, a z drugiej każde z zaprezentowanych wyżej zajęć ma swoje plusy i minusy. Nie wszyscy dysponują aż tak dużymi pokładami wolnego czasu i nie każdy ma własny środek transportu. Ponadto niektóre opcje wiążą się z dużym wysiłkiem fizycznym, np. w przypadku zbioru owoców. Najkorzystniejszą ofertą wydaje się praca konsultantki lub konsultanta, który może nawiązać współpracę np. ze znaną i cenioną marką kosmetyków AVON.

Ta forma zatrudnienia jest najbardziej elastyczna i pozwala w stu procentach dopasować wolny czas do czasu pracy. Ponadto nie wymaga nakładów własnych i pełnej dyspozycyjności w określone dni tygodnia – z tego względu to bardzo atrakcyjne rozwiązanie dla młodych mam czy studentów, którzy mają np. tylko dwa dni wolne w tygodniu.

AVON – międzynarodowa firma z tradycjami

AVON to globalna firma, która działa już w ponad stu krajach na świecie. Współpraca z marką w charakterze konsultanta jest bezpieczna i umożliwia osiągnięcie wymiernych korzyści, w tym atrakcyjnych zarobków. AVON reklamują i polecają znane twarze polskiego show-biznesu – Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Socha, Anna Mucha czy Katarzyna Zielińska.

Jako konsultant będziesz uczestniczył w kreowaniu prestiżowej marki, a także zyskasz pełny dostęp do szeregu korzyści i ofert specjalnych, które warunkują zarobki w AVON. Aby zostać konsultantem AVON, wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej – jest to całkowicie bezpłatne.

Atrakcyjne zarobki od momentu rejestracji

Wysokość pensji konsultanta AVON zależy od jego zaangażowania i czasu poświęcanego na pracę, ale standardowo sięga kilkuset złotych w ciągu miesiąca. Dodatkowo wszyscy współpracujący z marką konsultanci biorą udział w świetnych programach motywacyjnych, które pozwalają osiągnąć jeszcze bardziej satysfakcjonującą wysokość pensji, jak również umożliwiają samorozwój.

Specjalne promocje dla konsultantów

Jako konsultant lub konsultantka AVON zyskujesz wiele korzyści, a przede wszystkim swobodny dostęp do specjalnych promocji. Rabat do 40% pozwoli Ci efektywnie zarobić na każdym zamówieniu, a udział w programach motywacyjnych zainspiruje do dalszego samorozwoju. Rejestrując się jako konsultant AVON, zyskasz również opiekę i wsparcie w trakcie kariery. Ponadto całkowicie za darmo dostaniesz pakiet katalogów i markowych materiałów sprzedażowych. Reasumując, praca konsultanta AVON naprawdę się opłaca!

(Visited 232 times, 1 visits today)