Łeba, a będąc bardziej precyzyjnym, Nowęcin, to miejsce, w którym czekają na gości pokoje wraz z wyżywieniem. Jeśli ktokolwiek ma ochotę spędzić udany wypoczynek wakacyjny lub po prostu zrobić sobie krótki wypad weekendowy nad morze, powinien zdecydowanie odwiedzić to miejsce.

Nowęcin położony jest około 2 km od centrum Łeby i zdecydowanie sprawdzi się jako odskocznia od gwaru i zgiełku dnia codziennego. Dotarcie do centrum lub plaży nie jest zbytnim problemem, ponieważ do dyspozycji turystów są zarówno autobusy, jak i meleksy czy taksówki. W tym przypadku nad samo morze można również dostać się malowniczą ścieżką pieszo-rowerową.Noclegi Łeba

Co roku turyści chętnie odwiedzają nadmorską miejscowość, jaką jest Łeba. Jeśli spytalibyśmy statystycznego Polaka, jaki kierunek wakacyjny obiera najczęściej, to właśnie jest to trasa w kierunku Łeby, najbardziej lubianej i ogromnie popularnej miejscowości nad samym morzem. Przede wszystkim noclegi Łeba to miejsce, które wręcz stworzone jest dla rodzin. Głównie atrakcje tego miasta to piękne plaże. Ciekawostką i kolejną atrakcją są niewątpliwie ruchome wydmy.

Ewela i Tomek – właściciele pokojów gościnnych Ewela – znani są z tego, że dbają o wysokie standardy podczas wypoczynku gości.

Pensjonat Łeba

Pensjonat Łeba ma do zaoferowania pokoje 2, 3 oraz 4-osobowe. W pokojach goście mogą liczyć na udogodnienia typu telewizor LCD, a także kącik dla dzieci. O żelazko też nie trzeba się martwić, ponieważ jest na wyposażeniu każdego pokoju. W sytuacji, kiedy goście przyjadą swoim samochodem, pensjonat oferuje bezpłatny parking. Najważniejszą jednak zaletą pensjonatu jest wyżywienie, które jest jego wizytówką.

Wyżywienie – rola Tomka

Tomek jest prawdziwym mistrzem gotowania i dba, aby codzienne posiłki jak najbardziej przypominały te domowe. Ryby smażone klasycznie na patelni to prawdziwy majstersztyk w jego wykonaniu, ale oczekując na obiad, możemy również zasmakować domowych zup w wykonaniu Tomka oraz pierogów i naleśników.

Skąd więc bierze się ten słynny już smak i aromat potraw mistrza Tomka? Oczywiście wszystkie zioła pochodzą z przydomowego ogródka. Tomek jest wrogiem żywności przetworzonej i to właśnie czyni jego kuchnię tak bardzo wyjątkową. Dodatkowym atutem jest wystrój wnętrza, oparty na bazie dawnej wsi słowiańskiej.

(Visited 61 times, 1 visits today)