Obok minimalizmu i aranżacji z rustykalną nutą, ogromnym zainteresowaniem cieszy się styl glamour. Niesamowity i przykuwający uwagę sposób wystroju wnętrz możesz wykorzystać, urządzając każde pomieszczenie w swoim domu!

Lubisz gdy wszystko dookoła Ciebie promienieje urzekającym blaskiem? Cenisz ponadczasowy szyk? Jeżeli na któreś z postawionych wyżej pytań odpowiedziałeś twierdząco, to łazienka w stylu glamour idealnie wpisze się w Twój gust!Czym charakteryzuje się styl glamour?

Mieszkanie urządzone w stylu glamour poznasz od razu, gdy tylko przekroczysz jego próg. To przestrzeń, w której dominują wyraziste kolory i ozdoby pełne blasku. Chcesz czuć się jak księżniczka za każdym razem gdy będziesz wchodzić do łazienki? Zdecyduj się na wytworne płytki łazienkowe Tubądzin lub płytki łazienkowe Paradyż. Są one dostępne w sklepach internetowych, między innymi na stronie https://plytki24.pl/.

Łazienka w stylu glamour to szyk i elegancja

Styl glamour lubuje się nie tylko we wszechobecnym blasku. Jest to także swoista i nieco tajemnicza gra kontrastów. Jasne płytki do łazienki Pietrasanta możesz złamać pojedynczymi ciemnymi akcentami.

Nieszablonowe aranżacje wnętrz możesz uzyskać również wówczas, gdy zdecydujesz się na płytki łazienkowe Opoczno. Idealnym pomysłem, który dopełni wnętrze o takiej stylistyce, będzie połyskująca złotym blaskiem armatura łazienkowa.

Elementy dekoracyjne w stylu glamour

Pamiętaj, że glamour to przede wszystkim olśniewający blask. W Twojej łazience nie może zatem zabraknąć światła. Im więcej punktów świetlnych zamontujesz, tym ciekawszy efekt możesz uzyskać. Nie zapomnij również o stylowych dodatkach. Nie bój się koloru złotego.

Doskonale będzie się zgrywał zarówno z ciemnymi, jak i z jasnymi płytkami w Twojej łazience. Dobierając meble do łazienki, zwróć uwagę na to, aby były one elegancje. Wszak glamour to synonim prestiżu i dworskiego przepychu, który przy odrobinie pomysłowości możesz zamknąć w nawet w niewielkiej łazience. Ze stylem glamour Twoje wnętrze nabierze blasku i niepowtarzalnego charakteru!

(Visited 88 times, 1 visits today)