Urządzając dom czy mieszkanie albo zmieniając aranżację tylko jednego pomieszczenia, większość osób dekoruje je przedmiotami artystycznymi, dziełami sztuki czy innymi bibelotami. Przedmioty dekoracyjne bowiem, to elementy wystroju pokoju, podnoszące jego wizualną atrakcyjność.Obrazy zdjęcia i bibeloty

Do najczęściej używanych przedmiotów dekoracyjnych można zaliczyć obrazy – ściany pozbawione tych ozdób sprawiają wrażenie niedokończonych lub pustych, przez co nie zwracamy na nie uwagi.
Otwarte półki mebli wypełnia się stojącymi przedmiotami ozdobnymi i mogą to być figurki porcelanowe czy metalowe, ciekawe konstrukcje, zdjęcia rodzinne w stylowych rankach, albo zbiór książek w eleganckich oprawach.
Przestrzenie nieograniczone dodatkowymi półkami, czyli komody, pomocnicze stoliki, szafki nocne lub parapety dekoruje się większymi przedmiotami, gdyż tam zostaną one dużo lepiej wyeksponowane. Do takich ozdób należą pięknie wykonane latarnie, w których konstrukcja składa się z metalowej ramy i szklanych ścianek.

Stalowe latarnie dekoracyjne

Latarnie metalowe, najczęściej o stalowej konstrukcji sprawdzają się w wielu sytuacjach; dzięki możliwości umieszczeniu wewnątrz obudowy dekoracyjnej świecy, mogą służyć jako lampki nocne, nastrojowe światło w czasie uroczystej kolacji czy jako oświetlenie podczas posiłku wieczornego celebrowanego na balkonie lub tarasie domu.

Latarnie to wyjątkowo dekoracyjne przedmioty – ich konstrukcja wykonana z metalu jest artystycznie wyprofilowana. Zachwycają lekkością wyglądu, często posiadają dodatkowe elementy zdobnicze w postaci ażurowych wstawek, stylizowanych daszków i oryginalnych uchwytów.

Każda latarnia wykonana jest ze szczególną dbałością o najmniejsze detale, widoczne w blasku zapalonej wewnątrz świecy.

Kolorowe czy transparentne

Stalowe latarnie mogą mieć bezbarwne, przezroczyste ścianki lub kolorowe – wybór odpowiednich jest sprawą indywidualną. W sklepach z przedmiotami dekoracyjnymi kupimy latarnie o zróżnicowanym wzornictwie, w wielu kolorach i modelach.

Wśród bogatej oferty znajdziemy latarnie stalowe zasilane bateriami solarnymi, których emiterem światła jest lampa LED. Tego typu latarnie są wyjątkowo atrakcyjnym elementem dekoracyjnym w każdym ogrodzie.

Artykuł powstał we współpracy z https://promarlighting.pl/oferta/miasto-ulica/latarnie-stalowe/

(Visited 230 times, 1 visits today)