1001298_LB_231x326_en_US_^_2013-05-29-12-17-13_15420e0f4ec2273fa8bfd110a1fea0ddecc0b8873099d78f752fd30224445562Siej zniszczenie

W grze Command & Conquer: Red Alert 2 świat ogarnia nowy konflikt – Sowieci atakują Amerykę. Podróże w czasie umożliwiły wyeliminowanie zagrożenia ze strony Niemiec. Sytuację tę wykorzystali Sowieci, rozpoczynając ekspansję na Zachód. Jesteś naczelnym dowódcą sił zbrojnych. Uzbrój się po zęby w osiągnięcia supertajnych technologii i poprowadź ku zwycięstwu armię Sowietów lub Aliantów.

Zagraj też w dodatek Command & Conquer: Yuri’s Revenge i pokonaj armię Sowietów, których umysłami zawładnął tajemniczy Yuri.

Cechy gry:

Wiele dróg rozgrywki. Pokieruj działaniami armii Sowietów lub Aliantów w emocjonującej kampanii dla jednego gracza, lub zagraj w trybie „Skirmish”, w którym masz za zadanie zniszczyć wszystko, co napotkasz. Kto wygra walkę o panowanie nad światem?Nie musisz grać fair. Jeśli masz zamiar wygrać, musisz korzystać ze wszelkich dostępnych środków. Na szczęście masz do dyspozycji cały arsenał najbardziej zaawansowanych technologii – od czołgów pryzmatycznych i dronów bojowych po urządzenia do kontroli umysłu i sowieckie zbiorniki do klonowania. Korzystaj z nich.

red2_Open
Siej zniszczenie. Zwyciężaj w bitwach lądowych, powietrznych i morskich dzięki ponad 80 jednostkom i budowlom. Korzystaj z udoskonalonego systemu doświadczenia i przemieniaj rekrutów w potężnych weteranów.

Tu Możesz pobrać grę za darmo.

Informacje o „Specjalnych prezentach”

  • Za darmo?! Gdzie tkwi haczyk?
  • Nie ma żadnego haczyka. Pełne gry, dodatki i inne produkty zupełnie za darmo. Musisz jedynie działać bez zwłoki, ponieważ nasze specjalne prezenty mogą pojawiać się i znikać w każdej chwili.
  • Macie na myśli wersję próbną lub demonstracyjną, prawda?
  • Nie. Dostajesz pełną wersję gry. Za darmo!
  • Jak długo mogę grać w taką grę?
  • Po odebraniu gry będzie już Twoja na zawsze!
  • Dlaczego Origin rozdaje gry w prezencie?
  • Naszym celem jest dostarczenie graczom jak najlepszej rozrywki oraz ułatwienie im dostępu do wspaniałych nowych gier. Możliwość dodawania darmowych tytułów do biblioteki pozwala łatwo odkryć liczne zalety usług Origin.
(Visited 885 times, 1 visits today)