celebryci-lat-90Dwadzieścia lat temu ich nazwiska nie schodziły z czołówek światowych gazet. Plotki na ich temat elektryzowały opinię publiczną i nakręcały ówczesny show biznes. Którzy celebryci lat 90. szczególnie utkwili w naszej pamięci? Co dziś dzieje się z idolami młodzieży sprzed dwudziestu lat? Czy nadal na ich temat krążą sensacyjne plotki?

Lata 90. wywołują u wielu osób prawdziwe westchnienie nostalgii. Te szalone i niezwykłe czasy są obiektem wzmożonego zainteresowania dorosłych internautów, którzy pragną przypomnieć sobie czasy swojej młodości. Poniżej przeniesiemy się w czasie i przypomnimy sobie największych celebrytów tamtego okresu, na temat których plotki rodziły się niczym grzyby po deszczu.

Liam i Noel Gallangherowie

Liam i Noel Gallangherowie

Słynni bracia z zespołu Oasis wskoczyli na pierwsze strony brytyjskich dzienników wraz ze wzrostem popularności muzyki typu Britpop. Brytyjska scena rockowa mogła cieszyć się swoistym renesansem i kto wie, może czasy tej świetności potrwałyby dłużej, gdyby nie tylko ekscesy z prywatnego życia muzyków. Wokalista Liam słynął z licznych romansów i alkoholowych występków. Konflikt między braćmi doprowadził ostatecznie do rozpadu Oasis w roku 2009. Starszy Noel rozpoczął działalność solową, a młodszy Liam założył własny zespół Beady Eye, który zdążył już się rozpaść. Krążą jednak plotki, jakoby Oasis było bliskie reaktywacji. Osobiście nie mamy nic przeciwko!macaulay-culkin-asmna6zq

Macaulay Culkin

Na początku lat 90. zyskał sławę dzięki głównym rolom w filmach „Kevin sam w domu” oraz „Kevin sam w Nowym Jorku”. Sympatyczny chłopiec, który urzekał swą przebojowością, szybko stał się prawdziwym celebrytą i jednocześnie milionerem. Pieniądze i sława nie służyły jednak młodocianej gwiazdce. Dziś 35-letni Culkin boryka się z problemami narkotykowymi, ma za sobą krótkie małżeństwo i karierę aktorską. Pod koniec roku 2014 pojawiły się również nieprawdziwe plotki o śmierci popularnego Kevina. Kto wie, być może Culkin zdoła jeszcze wyjść na prostą?

Pamela Anderson

Pamela Anderson

Nie ma chyba większej celebrytki tamtego okresu od gwiazdy „Słonecznego patrolu”. Pamela Anderson była uosobieniem ówczesnego seksapilu – jej plakaty wisiały w szafkach każdego nastolatka, a plotki pojawiały się w każdym wydaniu prasy bulwarowej. Dziś 48-letnia seksbomba kojarzy się głównie z licznymi operacjami plastycznymi, nieudanymi związkami z mężczyznami i rozbieranymi sesjami fotograficznymi. Nie zmienia to jednak faktu, że dwadzieścia lat temu na jej punkcie zwariował cały świat!

 

Backstreet Boys

Backstreet Boys

Śmiejecie się z fanów One Direction? Zapewne zapomnieliście, jak sami przesłuchiwaliście kasety z przebojami Backstreet Boys. Ten amerykański boysband zdemolował listy przebojów lat 90. Grupa założona w roku 1993 co prawda odeszła nieco w cień, ale działa do dziś i to w oryginalnym składzie! W zeszłym roku ich popisy mogliśmy oglądać na żywo na koncertach w Warszawie oraz Gdańsku! W sieci pojawiły się plotki, że zespół szykuje dla swoich fanów nowy album.

Spice Girls

Spice Girls

A skoro już o grupach muzycznych tego typu mowa, to nie można zapomnieć o żeńskiej wersji Backstreet Boys czyli Spice Girls. Zespół, którego członkinią była między innymi Victoria Beckham, również odniósł spektakularny sukces komercyjny. Z różnych przyczyn Spice Girls rozpadły się w roku 2000, a część dziewczyn z zespołu zdecydowała się na kariery solowe. 

Wojciech Chentkiewicz
Źródło: plotki z życia gwiazd – Pudelek.pl
(Visited 872 times, 1 visits today)