Dzieci kochają piękne historie, a na różnego rodzaju platformach VOD nie brakuje doskonałych produkcji stworzonych z myślą o najmłodszych. Sprawdź, co Internet poleca dzieciom.Doskonałe filmy dla dzieci w sieci

Telewizja na miarę XXI wieku oferuje swoim użytkownikom coraz to nowe możliwości i z pewnością nie ogranicza się jedynie do emisji regularnych kanałów. Dzięki integracji telewizji z Internetem obecnie coraz popularniejsze staje się korzystanie np. z serwisów streamingowych i VOD, gdzie na wyciągnięcie ręki są najnowsze i najlepsze produkcje.

Dotyczy to również filmów dla dzieci. Telewizja przez Internet to możliwość włączenia naszym pociechom znakomitych filmów w doskonałej jakości dźwięku i obrazu. A co więcej – telewizja przez Internet nie jest przerywana reklamami, nie musisz też sugerować się bieżącą ramówką. Film włączasz dokładnie wtedy, kiedy masz na to ochotę. Sprawdźmy, jakie nowe filmy dla dzieci znajdziesz w ofercie wybranych platform VOD.

VoD, czyli „Telewizja przez Internet”

  • O Yeti – film z 2019 roku jest koprodukcją z USA i Chin i opowiada niezwykłą przygodę spotkania Yeti na dachu apartamentowca przez nastolatka. Uśmiech i doskonała rozrywka gwarantowane!
  • Playmobil – to zupełna nowość, która nie weszła jeszcze na stałe do mainstreamu. Dzięki tajemniczemu portalowi Marla wraz ze swoim bratem przenoszą się do świata zabawek, gdzie zostaje przemieniona w jedną figurek. I tu zaczyna się prawdziwa przygoda!
  • Panda i banda – to film, który skradnie serca wszystkich dzieci. Niedoświadczony bocian przynosi pandę pod błędny adres, a grupa zwierzęcych przyjaciół postanawia dostarczyć ja we właściwe miejsce.
  • Wilk w owczej skórze 2 – to historia niezwykłej oraz pełnej wzlotów i upadków przyjaźnie między wilkiem i owcą.
  • Król Lew – to remake kultowej produkcji Disneya. Czy Simba odzyska należący się mu tron i zostanie władcą afrykańskiej dżungli? To doskonały film dla całej rodziny.

Warto podkreślić, że to wciąż tylko niektóre z propozycji, które są w twoim zasięgu. Śmiało korzystaj z nowoczesnych technologii, dzięki którym możesz cieszyć się filmami na żądanie w dowolnym momencie.

(Visited 238 times, 1 visits today)