Wersje perfumowane syntetycznych feromonów są całkiem popularne wśród użytkowników, którzy nie mają jeszcze doświadczenia w zabawie w uwodzenie przy pomocy najnowszych zdobyczy opracowanych w zaawansowanych laboratoriach chemicznych. Destylacja tych pierwiastków atrakcyjności jest jednak niezwykle skomplikowana i kosztowna, dlatego już nawet 10 ml może kosztować ponad 100 zł. 

Z drugiej strony na rynku można kupić perfumy i innego typu kosmetyki wzbogacane feromonami, które przy większej pojemności oferują klientowi tę samą cenę. Jak to więc jest? Czy wersja zapachowa może dorównać skoncentrowanym feromonom w czystej postaci? Jak duża jest skuteczność perfumowanych feromonów? Na czym polega tajemnica tego połączenia?

Feromony lubią perfumy

Już same firmy zajmujące się produkcją feromonów syntetycznych zgodnie twierdzą, iż by wzmocnić efekt ich preparatu należy zmieszać go z dobrej jakości perfumami. Tak spreparowana mieszanka ma uwodzić nie tylko podświadomość, ale i świadomie wywołać u odbiorcy uczucie przyjemności, spowodowane wyczuwanymi nutami zapachowymi. Z drugiej strony nic nie stoi przecież na przeszkodzie by oba te elementy dopasować samodzielnie, składając zestaw uwodziciela czy też pewnej siebie kobiety ze stężonych feromonów i ulubionego pachnidła. Wersja gotowa jest jednak… wygodniejsza. To za nas dokonany jest wybór co do poszczególnych nut zapachowych podkreślających atuty danej płci. Boimy się, że sami źle wybierzemy i zmarnujemy okazję, więc stawiamy na pewność produktu. Nic w tym złego, ale trzeba jednak pamiętaj o kilku drobnych różnicach i szczegółach, które dla użytkownika feromonów mogą mieć kolosalne znaczenie.

Skala sukcesu tkwi w szczegółach

Po pierwsze kwestia zapachu. Nie zawsze to co producent uznał za męskie/damskie i wywołujące dobre wrażenie na otoczeniu, będzie pasowało do naszych wyobrażeń przyjemnego w „noszeniu” pachnidła. Nic tak nie irytuje jak funkcjonalność nie połączona z przyjemnością użytkowania. Jeśli posiadacz perfumowanych feromonów, nielubi ich zapachu, to prędzej czy później odbije się to na jego samopoczuciu oraz wrażeniu, że z jednej strony jest potencjalnie atrakcyjny, a z drugiej wydaje się odpychać swoim złym humorem i niezadowoleniem. Po drugie problem może pojawić się tu również jeśli chodzi o stężenie feromonów, gdyż wersje perfumowane mają niższą zawartość pierwiastków atrakcyjności. Będą one więc słabsze oraz zadziałają jedynie na osoby, które będą bardzo blisko ich użytkownika. Z tego względu w wielu przypadkach mogą okazać się także niewystarczające do pełnego uwiedzenia, choć w bardziej codziennych sytuacjach na pewno okażą się w pełni efektywne. Ten rodzaj feromonów proponuje się więc szczególnie do kontaktów biznesowych. Ich działanie polegające na dodaniu pewności sobie i pokonania nieśmiałości we flircie zda egzamin jedynie w przypadku bardziej podatnych na ich działanie osób, a cała reszta odczuje coś pomiędzy sympatią i jedynie miło się uśmiechnie, połechtana przez chwilę naszą obecnością.

Jak używać by wygrywać?

Sukces użycia feromonów perfumowanych jest w tym konkretnym punkcie bardzo prosty, gdyż postać wzbogaconego pachnidła nie zmienia zupełnie nic w tym, jak powinno się je aplikować. Wystarczy zrobić więc to samo co ze zwykłymi perfumami – rozpylić je na tych partiach swojej skóry (nie na ubraniach), które są najcieplejsze i mogą doskonale uwalniać zawarte w nich substancje zapachowe i łączące się z nimi feromony. Wystarczy kilka psiknięć na szyję, dekolt, nadgarstki oraz skórę za uszami by być pewnym dobrego przygotowania na każdą sytuację społeczną i każdy, nawet najbardziej spontaniczny, kontakt z płcią przeciwną.

Portal Swiat-Doznan.pl wsparł nas merytorycznie.

(Visited 396 times, 1 visits today)