W każdym domu, są rzeczy, które stały się stare i zapomniane, chociaż wcale nie muszą takie być. Możesz obudzić w nich nowe życie, dzięki swojej kreatywności i kilku naszych pomysłów. Zobacz, które z tych porad przypadną Ci do gustu i stworzysz z czegoś starego coś nowego.W twoim domowym schowku jest zbyt dużo rzeczy, które do niczego Ci się nie przydają i chcesz się ich pozbyć? Albo chcesz wyrzucić stary wieszak, bo wygląda jak przeżytek? Nie rób tego, dzięki naszym małym wskazówką zmienisz swój dom i stare, niepotrzebne graty na unikalne rzeczy o które będą pytać się twoi znajomymi przychodząc na popołudniową herbatę, albo wieczorny mecz w telewizji. Jeśli myślisz, że takie małe renowacje nie są na twoje siły… jesteś w błędzie, wystarczy twoja kreatywność, mała zdolność manualna i artykuły, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Stare deski jako nowy mebel

Zostały Ci jakieś deski z palet? A może kiedyś twoje mieszkanie miało remont i zostało parę desek z podłogi? Mamy na nie ciekawy patent, możesz je wykorzystać do zrobienia nowych mebli. Takie meble diy, były ostatnio bardzo modne. Lepiej zrobić coś samemu przy tym nie tracisz pieniędzy, bo to ekonomiczny pomysł, a wykorzystując resztki w taki sposób, dbasz o środowisko. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do przeczytania tego artykułu Zrób to sam – meble z palet a dowiesz się jak w prosty sposób zmienić swoje wnętrze w domu.

Oryginalne pudełko na prezent

Chcesz podarować prezent komuś bliskiemu, ale nie chcesz wręczać go w zwykłej torebce prezentowej? Mamy dla Ciebie świetne pomysły, które możesz wykorzystać, aby zaskoczyć osobę nie tylko zawartością, ale też oryginalnym opakowaniem. Takie pudełko możesz ozdobić czymś co lubi dana osoba, do której pójdzie prezent, a na pewno będzie to podwójna przyjemność rozpakowywania. Zobacz, więc jak zrobić pudełko diy, czytając ten artykuł https://porady.org/zrob-to-sam-z-pudelka-ciekawe-pomysly-na-gadzety-z-pudelek.

Miejsce na twoje wino

Jesteś miłośnikiem wina? Ale twoje butelki zajmują miejsce w lodówce, albo stoją w piwnicy bez ładu i składu? Jest na to prosty i szybki pomysł, przy tym nie zbyt drogi bo wykonasz go mając nie potrzebne rzeczy w domu, a twoje wino będzie miało swoje małe miejsce. Zawsze możesz taki stojak na wino postawić w widocznym miejscu, aby wyeksponować swoją kolekcję. Jeśli jesteś ciekawy jak zrobić stojak diy na takie trunki to odwiedź ten link Stojak na wino – zrób to sam

Odpoczynek na świeżym powietrzu – huśtawka

Twoim marzeniem z dzieciństwa była huśtawka stojąca w dużym ogrodzie? Nie ma na co czekać, wykorzystaj stare deski, które zalegają w twoim garażu i spełnij swoje marzenie. Dzięki takiej huśtawce poczujesz spokój i odpoczniesz po stresującym dniu, w ciepłe i piękne wieczory latem. Podpowiemy jak skonstruować twoją wymarzoną Huśtawka ogrodowa DIY.

(Visited 109 times, 1 visits today)