Główna siedziba firmy znajduje się w Holandii, w Belfeld, gdzie mieszczą się również ośrodki badawcze. Ale Den Braven ma swoje filie na całym świecie. Na czele organizacji sprzedaży stoją doświadczeni menedżerowie, którzy dobrze znają swój rynek i dysponują szeroką bazą dostawców.

Zapewnia to szybkie podejmowanie decyzji firma den Braven działa w oparciu o trzy jednostki biznesowe: kleje, piany montażowe i systemy lakiernicze. Firma Den Braven posiada obszerny program produktów, który jest dostosowany do wymagań klientów z całego świata, z naciskiem na środowisko i wysoką jakość.

Den Braven posiada asortyment produktów, który pod względem różnorodności i jakości nie ma sobie równych na międzynarodowym rynku chemii budowlanej. Den Braven bierze odpowiedzialność za jutro.Den Braven – producent klejów, pianek montażowych, farb i silikonów

Produkty są opracowywane w ośrodkach badawczych firmy den Braven w Belfeld (Holandia) oraz w Gdańsku-Witominie. Firma den Braven od wielu lat zajmuje się rozwojem elastomerowych systemów lakierniczych. Den Braven jest członkiem Achem, międzynarodowego stowarzyszenia producentów farb i chemikaliów stosowanych w budownictwie.

Asortyment firmy Den Braven obejmuje rozwiązania w zakresie klejenia tworzyw sztucznych wzmacnianych włóknem szklanym (GRP), aluminium i innych metali, do produkcji mebli i ram okiennych. Den Braven jest europejskim liderem w produkcji pianek montażowych, które służą do zapewnienia szczelności połączeń.

Den Braven posiada również wysokiej jakości asortyment produktów naprawczych, podkładów i mas uszczelniających.

Firma Den Braven oferuje kleje, poliuretany i silikony. kleje den Braven są dostępne w postaci systemów dwuskładnikowych.

Den Braven posiada duży asortyment farb, które nadają się do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Specjalne kleje i pianki montażowe firmy den Braven zapewniają szczelność, a farby den Braven gwarantują wysoką jakość wykończenia. W ofercie firmy Den Braven znajdują się również kleje i silikony do ogrzewania podłogowego. Dzięki bogatemu asortymentowi uszczelniaczy firma Den Braven stała się wiodącym specjalistą w tej branży.

 

Klej mamut firmy Den Braven – jeden z najpopularniejszych i najlepszych klejów na rynku

Klej Mamut ma natychmiastową przyczepność i umożliwia bezinwazyjny montaż parapetów, blatów kuchennych i luster. Dzięki klejowi Den Braven Mamut możemy cieszyć się dużą siłą wiązania i wysoką elastycznością. Siła wiązania kleju Mamut firmy Den Braven jest niezrównana i gwarantuje wysoką trwałość i stabilność montażu.

Klej ten charakteryzuje się bardzo dobrą odpornością na zmiany temperatury oraz wysoką przepuszczalnością pary wodnej. Właściwości te zapewniają niski współczynnik rozszerzalności i wysoką trwałość połączenia.

Klej Mamut firmy Den Braven ma bardzo krótki czas wiązania, co ułatwia pracę w firmach budowlanych. Ponadto, klej ten jest odporny na różne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Klej Mamut firmy Den Braven jest łatwy w obróbce, posiada doskonałe właściwości podczas montażu oraz świetną przyczepność do wielu powierzchni. Przyczepność osiągana jest bez gruntowania i w bardzo krótkim czasie: tylko 8 sekund!

Mamut firmy Den Braven posiada nietoksyczną i bezrozpuszczalnikową formułę, co czyni go bezpiecznym zarówno dla użytkownika, jak i środowiska pracy. Schnie w temperaturze pokojowej, a podczas utwardzania nie wydziela szkodliwych oparów.

 

Silikony marki Den Braven – niesamowita siła klejenia, długotrwała stabilność i trwałość

Uszczelniacze silikonowe są doskonałym rozwiązaniem do uszczelniania pomiędzy różnymi powierzchniami, nawet trwałymi. Zapewniają wodoszczelność okien i elewacji. Za pomocą silikonów można również naprawiać meble lub pokrywać drewniane parapety. Uszczelniacze silikonowe to produkty elastyczne, które doskonale sobie radzą z różnymi materiałami, zapewniając wodoszczelność.

Produkty silikonowe Den Braven są tworzone na bazie akrylu, poliuretanu, silikonu, znajdziemy także produkty hybrydowe. Oprócz doskonałych właściwości technicznych silikony Den Braven są przyjazne dla środowiska. Kleje zostały przebadane przez niezależne laboratoria.

Artykuł powstał przy współpracy z hurtownią budowlaną https://batel.pl

(Visited 30 times, 1 visits today)