Paryska firma projektowa znalazł jeszcze jeden sposób, aby podnieść poprzeczkę dla noszenia gadżetów, tworząc koncepcyjny bransoletkę , która zamienia powierzchni ludzkiej skóry w urządzeniu z ekranem dotykowym. “Ale jak ?! można się zastanawiać. 

Spójrz poniżej, a może my odpowiemy na Twoje pytania. Lub zwiększyć jeszcze bardziej, kto wie …

To Cicret, opaska na bazie projekcji, która pozwala obsługiwać urządzeń mobilnych na powierzchni ramienia.visual

Według twórców, użytkownicy będą mogli czytać e-maile, grać w gry, odbieranie połączeń, używać map … W zasadzie wszystko, co jest możliwe na urządzeniu mobilnym.

Interfejs działa dokładnie tak samo: można dotknąć, machnięcia i ściśnij występ na nadgarstku.

Cicret poszukuje obecnie darowizn, aby zakończyć swój pierwszy prototyp, a w przypadku sukcesu, zwolnij produktu na rynek.

Oczywiście, istnieje wiele spekulacji na temat tego, czy taki gadżet jest możliwe i byłoby skuteczne w codziennym użytkowaniu.

parameters

Niektórzy użytkownicy internetu są sceptyczni co do baterii, jak i ceny, które mogą być zbyt wysokie dla zwykłego konsumenta (szacowana cena to około 470 dolarów). Inne martwić o konieczności golenia dłoni lub posiadających tatuaże, które mogłyby kolidować z projekcją.Jednak duże wsparcie pochodzi od osób niepełnosprawnych dla których ta koncepcja uprościła by im życie.Aby dowiedzieć się więcej o tym bransoletki, odwiedź Cicret stronie internetowej, a następnie je na Facebooku .

Share
(Visited 1 037 times, 1 visits today)